„Niebywałe Suwałki” nominowane w ogólnopolskim konkursie

8
765

nominacjeMiło nam poinformować, że portal „Niebywałe Suwałki” znalazł się wśród siedmiu wyróżnionych stron w ogólnopolskim konkursie SGL Local Press 2014. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 19 marca w Warszawie w przestrzeniach Zamku Królewskiego.

Na podst. gazetylokalne.pl

Wyboru najlepszych tekstów, zdjęć, filmów i portali informacyjnych dokonali członkowie jury pod przewodnictwem Mariusza Szczygła. W jego składzie znaleźli się w tym roku: Renata Gluza z Warszawy z Pressa; Mariusz Kowalewski z Olsztyna, znany dziennikarz śledczy; Marcin Kowalczyk, szef Expresu Ilustrowanego z Łodzi; Andrzej Poczobut z Grodna; Andrzej Grygiel, znakomity fotografik; Marzanna Zielińska, doświadczona dziennikarka telewizyjna z Łodzi; Stanisław M. Stanuch, specjalista od portali internetowych; Kamila Mróz, dziennikarka z Pomorza.

Jurorzy przeczytali ponad 500 tekstów. Przejrzeli kilkaset zdjęć, obejrzeli kilkadziesiąt filmów. Przez kilka tygodni bacznie obserwowali zgłoszone portale gazet lokalnych. Wskazali po 7 nominacji w każdej kategorii. W czwartek wskażą też zwycięzców.

Konkursowi patronuje TVP, Radiowa Jedynka i Rzeczpospolita. W tym roku Głównym Partnerem konkursu jest Bank Zachodni WBK.

Lista nominowanych.

Więcej informacji o konkursie SGL Local Press 2014.

WYNIKI LOCAL PRESS 2014.

Wyróżnienie dla naszego portalu:

LocalPress 2014

8 KOMENTARZE

  1. Krystyna, nie masz do kogo dołączać, jesteś sama z trzymaniem kciuków. Nie chciałbym wygrać z wioską i sołtysem debatującym o ławkach do picia piwa.

  2. Zestawienie nominowanych portali, zdjęć fotoreporterów i filmów video pokazuje kondycję Suwałk – jak duży dystans dzieli nas od dużych miast, natomiast jeden film z Jarocina naprawdę świetnie zrobiony o walce Ukraińców i zamiar, rozmach, tematyka, godna naśladowania również w Suw.

Leave a Reply