Reklama

Park Naukowo-Technologiczny nadal „w zawieszeniu”

Data:

- Reklama -

Bonislawski_MarcinNiedawno wybrany prezes Parku Naukowo-Technologicznego Polska-Wschód jeszcze nie objął stanowiska. Uczyni to dopiero za kilka miesięcy – w sierpniu. Rafał Peszka musi wywiązać ze swoich zobowiązań zawodowych.

Konkretne informacje dotyczące przyszłości nowego prezesa w Parku Naukowo-Technologicznym Polska-Wschód w Suwałkach Peszka przedstawi za około 2 tygodnie prezydentowi miasta, Czesławowi Renkiewiczowi. Spółką będzie w tym czasie kierował członek rady nadzorczej. – Pełniącym obowiązki prezesa będzie oddelegowany do PNTPW Marcin Bonisławski – informuje w imieniu prezydenta Suwałk asystent, Kamil Sznel. Marcin Bonisławski jest naczelnikiem Wydziału Rozwoju i Funduszy Zewnętrznych Urzędu Miejskiego w Suwałkach.

Rafał Peszka rekomendację do pełnienia funkcji prezesa spółki przy Innowacyjnej 1 otrzymał od członków komisji konkursowej w ubiegłym tygodniu. Peszka pokonał ośmioro kandydatów ubiegających się o to stanowisko. Pracujący w Niemczech przyszły prezes będzie następcą Cezarego Cieślukowskiego, który PNTPW kierował zaledwie przez miesiąc.

1 KOMENTARZ

Leave a Reply

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Rozmawiają o energii i biznesie (audio, wideo)

Trwa VI Forum Biznesowe Pogranicza - w tym roku...

Kto otrzyma Włócznię? W tym roku zmiany. Laureaci będą sadzić dęby

Od 15 listopada można będzie zgłaszać kandydatów do Nagrody...

Ponad 48 mln złotych na inwestycje drogowe w Suwalskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej

W poniedziałek, 17 października w suwalskim Ratuszu odbyła się...
%d bloggers like this: