Reklama

Sobota z tenisem

Data:

- Reklama -

W świecie tenisa ziemnego takie nazwiska jak Jerzy Janowicz i Łukasz Kubot są doskonale znane. Tenis to jednak nie tylko rozgrywki zawodowców. Już w najbliższą sobotę, 1 sierpnia o godz. 9.00 na kortach przy stadionie lekkoatletycznym w Suwałkach (ul. Wojska Polskiego 17) rozpocznie się amatorski tenisowy turniej w grze pojedynczej mężczyzn – Recman Cup 2015.

Firma Recman jest oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski mężczyzn w tenisie. Dzięki współpracy z Polskim Związkiem Tenisa i Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Suwałkach po raz pierwszy w naszym mieście odbędą się zmagania na kortach zorganizowane z takim rozmachem.

Wojciech Tulwin, brand manager Recman w czasie konferencji prasowej w Sali Ułańskiej Hotelu LOFT 1898 w czwartek, 30 lipca w Suwałkach powiedział, że to dopiero początek realizacji planów związanych z rozgrywkami tenisa nad Czarną Hańczą. Nie jest wykluczone, że kolejne zawody będą już dwudniowe, skierowane do zawodowych graczy. Recman zaczyna od turniejów wyłącznie dla mężczyzn ze względu na dotychczasowe doświadczenie, ale i to może się niebawem zmienić.

RECMAN-CUP-2015-614x1024Z popularyzacji tenisa ziemnego w Suwałkach cieszy się Waldemar Borysiewicz, dyrektor OSiR, który z firmą Recman współpracuje już od 8 miesięcy przy projektach piłkarskich. Teraz przyszedł czas na nową dyscyplinę. – Zainteresowanie tenisem w naszym mieście wzrasta. Coraz więcej osób gra – zaznaczył podczas spotkania Borysewicz. Dyrektor OSiR dodał też, że miasto inwestuje w rozwój tego sportu również pod względem infrastrukturalnym. W planach jest budowa kortów i krytej hali.

W sobotę na kortach przy ul. Wojska Polskiego 17 pojawi się ponad 30 tenisistów z różnych miast, m.in. z Ełku, Krakowa, Białegostoku. Zapisy możliwe są jeszcze w dniu turnieju, do godz. 8.30. W rozgrywkach weźmie też udział przedstawiciel firmy Recman – Wojciech Tulwin, miłośnik tenisa i czynny gracz. Uczestnicy turnieju powalczą o cenne nagrody – partnerem głównym wydarzenia jest Mercedes-Benz, więc najlepsi tenisiści mogą liczyć na weekend z Mercedesem, ale też na karty podarunkowe Recman na odzież i akcesoria, czy weekend dla 2 osób w Hotelu LOFT 1898. Wśród uczestników Recman Cup 2015 zostaną rozlosowane upominki, m.in. piłka z autografami znanych polskich tenisistów.

Firma Recman zaangażowała się w popularyzację sportu w Suwałkach nie bez przyczyny – w mieście znajduje się zakład produkcyjny marki odzieżowej, tu ulokowana jest również siedziba spółki. Sponsorem Reprezentacji Polski mężczyzn w tenisie Recman jest od 2011 roku.

Fot. Niebywałe Suwałki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Dobre wyniki młodych tenisistów

W niedziele na kortach ceglanych przy ul. Wojska Polskiego...

Grali o miejsca i… tort

W niedzielę, 25 czerwca na kortach MOSIR-u w Olecku...

Za nami Pogodne Suwałki Challenge

Turniej tenisowy Pogodne Suwałki Challenge odbył się 29 czerwca....