Każdemu wolno kochać. Koncert Big Bandu Opery i Filharmonii Podlaskiej z Dorotą Miśkiewicz i Sławkiem Uniatowskim

Na zdj. Dorota Miśkiewicz, fot. oficjalna strona artystki - materiały promocyjne.

Big Band Opery i Filharmonii Podlaskiej pod kierownictwem Andrzeja Makala zaprasza na romantyczny wieczór walentynkowy w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Zespół z już blisko pięcioletnią tradycją tym razem zaprosił do współpracy Dorotę Miśkiewicz i Sławka Uniatowskiego, którym towarzyszyć będą Dorota Białowska-Krukowska i Bartłomiej Łochnicki.

W programie walentynkowego koncertu „Każdemu wolno kochać” znajdą się najpiękniejsze utwory o miłości. Usłyszymy m.in.: „Come Fly With Me”, „I’ve Got You Under My Skin”, „Fly Me To The Moon”, „Kasztany”, „Lubię Być Szczęśliwa”, „Pierwszy Znak, Gdy Serce Drgnie”.

Dorota Miśkiewicz muzykę ma wkodowaną w geny. Jej ojciec, Henryk Miśkiewicz, to znany saksofonista jazzowy, jej brat Michał jest perkusistą u Tomasza Stańki. Ilość projektów, koprodukcji, sesji, koncertów, w jakie angażowała się przez lata swojej obecności na scenie jest niezliczona. Współpracowała m.in. z Cesarią Evorą, Anną Marią Jopek, Nigelem Kennedym, Janem Ptaszynem Wróblewskim, legendą polskiego jazzu Włodzimierzem Nahornym.

Fot. Michał Heller. Big Band OiFP.

Sławek Uniatowski choć przygodę z muzyką rozpoczął już wiele lat temu, to właśnie niebawem – na początku 2017 roku wyda swoją debiutancką, koncertową płytę. Będzie to dwupłytowy album – na jednym z krążków znajdzie się zapis koncertu, który odbył się w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, a na drugim – zapis sesji nagraniowej w Studiu S 4/6 im. Jerzego Wasowskiego. Album promować będzie singel „Każdemu wolno kochać”, który z pewnością usłyszymy także podczas koncertu w Białymstoku.

Koncert KAŻDEMU WOLNO KOCHAĆ odbędzie się we wtorek, 14 lutego o godz. 19.00 na Dużej Scenie OiFP w Białymstoku, ul. Odeska 1.

Aby wygrać zaproszenie dla 2 osób na ten koncert, wystarczy odpowiedzieć prawidłowo na pytanie: Gitarzysta Big Bandu Opery i Filharmonii Podlaskiej, Marcin Nagnajewicz uczestniczył w wielu projektach artystycznych. Współpracował m.in. z saksofonistą z Suwałk. Którym? Odpowiedzi prosimy przesyłać do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl

Wygrywa pierwsza prawidłowa odpowiedź. Zwycięzcę poinformujemy mailem o zasadach odbioru nagrody.

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY. DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ. ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA W KOLEJNYCH ZABAWACH.

Dodaj komentarz