Na szlaku po marzenia. Zuzanna Andruczyk w piątek w Klubie Podróżnika

Zuza Andruczyk na szczycie Kilimandżaro z przewodnikiem.

W środę, 8 marca w Hotelu Logos w Suwałkach Zuzanna Andruczyk opowiadała o wyprawie na Kilimandżaro. Kolejne spotkanie poświęcone projektowi zdobycia Korony Ziemi odbędzie się w najbliższy piątek, 10 marca o godz. 17.00 w Klubie Podróżnika (ul. Hamerszmita).

Które szczyty Korony Ziemi uznawane są za najtrudniejsze do zdobycia? Ile kosztuje wyprawa na Masyw Vinsona? Czym różniło się zdobywanie Mont Blanc i Kilimandżaro? Odpowiedzi na te i inne pytania można było usłyszeć podczas spotkania w Hotelu Logos w Suwałkach.

Zuzanna Andruczyk konsekwentnie realizuje projekt zdobycia Korony Ziemi. Następnym w kolejności przedsięwzięciem będzie wspinaczka na Elbrus, którą suwalczanka chciałaby podjąć jeszcze w tym roku. W styczniu 2018 r. Andruczyk planuje zdobyć Aconcaguę. Wyprawa w Himalaje (niekoniecznie od razu na Mount Everest) ma być ukoronowaniem górskiej pasji 19-latki.

Więcej: Co widać z Dachu Europy? Zuzanna Andruczyk w Klubie PodróżnikaZuzanna Andruczyk: Zakochałam się w Afryce (relacja po wyprawie).

Patronem medialnym wyprawy Zuzy Andruczyk do Afryki był portal „Niebywałe Suwałki”.

Dodaj komentarz