Nowotwór – najnowsze odkrycia. Weź udział w spotkaniu

Fot. www.freedigitalphotos.net

Komórki rakowe powstają w naszym organizmie codziennie, niestety zazwyczaj, kiedy pada diagnoza, stan choroby jest już mocno zaawansowany. Nauka udowodniła już, że na powstanie nowotworu, mają wpływ określone czynniki, które powodują, że organizm traci kontrolę nad namnażającymi się komórkami rakowymi.

Jak to się dzieje?

Czy Ty sam nie kroczysz właśnie drogą prowadzącą do tej śmiertelnie niebezpiecznej choroby? Nowotwory zaliczane są obecnie do najgroźniejszych chorób cywilizacyjnych, dotykają wszystkich – dzieci, dorosłych i osoby starsze, niezależnie od płci i statusu społecznego. Można powiedzieć, że mamy „epidemię” tej choroby. Szacuje się, że co roku w Polsce 160 tysięcy osób słyszy diagnozę „nowotwór”, z czego około 100 tysięcy umiera na tę chorobę. Z najnowszych raportów wynika że z roku na rok odnotowuje się coraz częstsze pojawianie się tej choroby, w 2016 roku było 180 tys. i szacuje się że ta liczba będzie rosła.

Jak to się dzieje, że człowiek żyje sobie z dnia na dzień i nagle zostaje u niego zdiagnozowany nowotwór?

Jakie choroby sprzyjają wystąpieniu raka i dlaczego?

Jak to jest, że tracimy kogoś bliskiego, bez ostrzeżenia?

Jak możemy uchronić siebie i swoich bliskich przed takim losem?

Czy zagrożenie chorobą nowotworową dotyczy tylko wybranych osób czy każdego z nas?

Czy są bezpieczne i naturalne sposoby na trwałe pozbycie się chorób nowotworowych?

Odpowiedzi na te pytania poznasz na wykładzie prowadzonym przez dr Iwę Jonik, anestezjolog z bogatym doświadczeniem, której pasją jest edukacja i przywracanie zdrowia pacjentom również w ciężkich chorobach.

Przyjdź, posłuchaj, to nic nie kosztuje, a może uratować życie Twoje i bliskich Ci osób! Spotkanie odbędzie się 27 kwietnia o godz. 18.00 w sali nr 127 z Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Suwałkach, ul. Noniewicza 10.

Informacja prasowa.

Dodaj komentarz