Zaśpiewaj z najlepszymi. Zapisz się na warsztaty wokalne gospel

Tylko do 30 kwietnia trwają zapisy na warsztaty wokalne towarzyszące trzeciej edycji Soulwałki Gospel Workshop –  Mark Beswick „Praise & Worship”, wydarzenia, które odbędzie się w dniach 12-14 maja 2017 r.

Udział w warsztatach i koncercie z pewnością zainteresuje pasjonatów muzyki. Ale nie tylko do nich kierowane jest zaproszenie. Osoby, które chciałaby poznać gospel lub spróbować swoich sił w „strefie wokalu”, nie powinny się długo zastanawiać – nie jest wymagana umiejętność czytania nut! Wystarczy miłość do śpiewania i radość, jaką daje żywiołowa muzyka gospel. Warsztaty są adresowane do młodzieży od 13 lat oraz dorosłych pasjonatów – amatorów i profesjonalistów.

Warsztaty poprowadzą: Mark Beswick – utalentowany kompozytor, wokalista i ceniony producent muzyczny z Wielkiej Brytanii oraz USA oraz Phillip Carter – międzynarodowej sławy muzyk, wokalista, producent, autor tekstów i instruktor warsztatów gospel ze Stanów Zjednoczonych.

Ukoronowaniem trzydniowych spotkań będzie koncert galowy z udziałem znamienitych muzyków światowej klasy, chóru Sounds of Victory z USA, Suwalskiej Orkiestry Kameralnej oraz zespołu Holy Noiz, pod dyrekcją muzyczną Szymona Markiewicza. 

Szczegóły dotyczące programu warsztatów i zapisów można znaleźć na stronie Suwalskiego Ośrodka Kultury.

III SOULWAŁKI GOSPEL WORKSHOP Marc Beswick Praise& Worship to projekt muzyczny obejmujący trzydniowe spotkanie warsztatowe oraz  dwa koncerty główne. Festiwal zainauguruje w piątek, 12 maja  koncert „Noc Uwielbienia” w wykonaniu amerykańskiego chóru gospel Sounds of Victory z Waszyngtonu DC (USA), pod dyrekcją Phillipa Cartera, gościa specjalnego wydarzenia. Podsumowaniem tegorocznej edycji będzie Koncert Galowy połączony z prezentacją multimedialną prac suwalskich artystów fotografików „Człowiek & Sacrum”.

Tegoroczna edycja III Soulwałki Gospel Workshop jest poświęcona twórczości kompozytora Marka Beswicka z Wielkiej Brytanii, który w swoich utworach łączy zarówno piękne i nostalgiczne ballady, jak i radosne, dynamiczne pieśni uwielbienia rodem z Wysp Karaibskich. Będziemy więc mogli usłyszeć karaibskie rytmy „calypso” charakterystyczne dla ludności Wysp Karaibskich, która przywędrowała i osiedliła się w Wielkiej Brytanii.

Dodaj komentarz