Dobry występ szachistów

W Wasilkowie właśnie zakończyły się mistrzostwa Makroregionu Podlasko-Lubelskiego w szachach do lat 9, 11 i 13. W turnieju wzięli udział zawodnicy obu klubów szachowych działających w Suwałkach.

Suwalskie szachistki zebrały niemal wszystkie główne nagrody we wszystkich kategoriach wiekowych. W kategorii do lat 13 drugie miejsce zajęła Edyta Wysocka, w kat. do lat 11 I miejsce zajęła Marysia Pałejko, zaś II miejsce Kinga Gładyszewska (Klub Jaćwież), w kat. do lat 9 I miejsce zajęła Gabriela Pałejko.

Wśród suwalskich chłopców najlepsi okazali się: w kat. do lat 13 – III miejsce zdobył Paweł Czarniecki, tuż za podium uplasowali się: w kat. do lat 11 Błażej Pieczulis, zaś w kat. do lat 9 – Dawid Jasulewicz.