Ślepsk – Winnica VC 3:2 – jest o czym myśleć

Data:

W rozegranym w poniedziałek meczu sparingowym siatkarze Ślepska Suwałki pokonali 3:2 (25:23, 25:23, 14:25, 23:25, 25:17) czołowy zespół Ukrainy Winnica VC. Przypomnijmy, że w sobotę, w meczu w ramach VIII Memoriału Józefa Gajewskiego, suwalczanie wygrali z tym rywalem 3:0.

Źródło: Wojciech Winnik, Ślepsk Suwałki

– To był bardzo pożyteczny i zwycięski sparing, który pokazał nam gdzie jesteśmy, jakie elementy powinniśmy doskonalić, a nad jakimi jeszcze solidnie popracować. Jest o czym myśleć – poniedziałkowe spotkanie podsumował Dima Skoryy, trener Ślepska.

Ślepsk zagrał w następujących ustawieniach: I set: Sapiński, Szarek, Gonciarz, Winnik, Hunek, Skrzypkowski – Filipowicz; II set: Sapiński, Saak, Szarek, Szczytkow, Hunek, Skrzypkowksi – Krupiński; III set: Sapiński, Gonciarz, Sasak, Laskowski, Szarek, Rudziewcz/Hunek – Krupiński; IV set: Sapiński, Laskowski, Lesiuk, Szarek, Rudzewicz, Gonciarz/Szczytkow – Krupiński; V set: Sapiński, Lesiuk, Laskowski, Szarek, Rudzewicz, Gonciarz/Szczytkow – Krupiński

Najbliższy weekend siatkarze Ślepska spędzą na Łotwie, gdzie w Daugavpilis zagrają w Zigismunda Grigoļunoviča Memory Cup.