Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dzień św. Patryka w Rozmarino w Suwałkach

17 marca 2017 @ 19:00 - 18 marca 2017 @ 23:00

10zł

Rozmarino zaprasza na wyjątkowy, imprezowy weekend. Zaczynamy w piątek – 17 marca w Dniu Świętego Patryka koncertem suwalskiej grupy Shamrock. To muzyka celtycka w najlepszym wykonaniu. Dawno nie słyszani na naszej ziemi. Tego wieczoru trzeba być w Rozmarino. Zaczynamy o godz. 19.00. Wstęp – 10 zł. Bilety już teraz do nabycia w Rozmarino.

ze strony: http://www.shamrock.hg.pl/

,,Shamrock liczy sobie już kilkanaście wiosen. Powstał w 1995 roku po wyprawie do Irlandii, w trakcie, której późniejsi założyciele zespołu urzeczeni otaczającym ich pięknem zielonej wyspy postanowili jej cząstkę zabrać ze sobą. Ponieważ najlepszym nośnikiem emocji jest muzyka, powołali do życia Shamrock – folk music group.

Grupa od początku swego istnienia jest kojarzona z muzyką celtycką, sama nazwa oznacza trójlistną koniczynkę – symbol Irlandii. Utwory znajdujące się w repertuarze grupy to zarówno jig’i i reel’e do jakich przywykło ucho znawcy gatunku, jak i zaaranżowane na „Sham-rockowy” sposób żywiołowe i dynamiczne utwory zaczerpnięte z tradycji muzycznej zarówno irlandzkiej jak i polskiej, jak również nieco bardziej współczesne stylistycznie aczkolwiek nawiązujące do niej.”

W sobotę – 18 marca w Rozmarino wystąpi sprawdzona Zmiana Wachty. To jak się doskonale orientujecie nasze ulubione szanty. Koncert Zmiany Wachty to zawsze pełna sala i świetna zabawa. Usłyszycie ich autorskie utwory i szantowe standardy. Początek koncertu o godz. 19.00. Wstęp – 10 zł. Bilety także już teraz w Rozmarino.

Niedziela – 19 marca to popularne ,,józefinki” czyli imieniny Józefa. Tego dnia zapraszamy Was po prostu na pyszne jedzenie i dobre trunki 🙂

Przez cały weekend z okazji Dnia Świętego Patryka będziemy serwować zielone piwo.

Patronami medialnymi wydarzenia są: suwalki.info.pl, niebywalesuwalki.pl, suwalki24.pl i Radio 5. Nasz partner to Sklep Muzyczny MJM.

Szczegóły

Początek:
17 marca 2017 @ 19:00
Koniec:
18 marca 2017 @ 23:00
Koszt:
10zł

Miejsce wydarzenia

Rozmarino
Kościuszki 75
Suwałki, 16-400 Polska
+ Google Map

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj