Reklama
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spektakl “Dziwna para” w Suwałkach

13 października 2013 @ 16:00 - 18:00

PLN85- PLN100

13 października o godz. 16.00 w Suwalskim Ośrodku Kultury na scenie wystąpią między innymi: Artur Barciś, Cezary Żak w sztuce wg Neila Simona.

To legendarny hit Broadway’u, a jego autor jest jedynym żyjącym pisarzem, który ma na Broadway’u teatr swego imienia. Jest także najczęściej grywanym komediopisarzem amerykańskim na świecie, przy czym niemal wszystkie jego sztuki zostały przeniesione na ekran również w kinie cieszą się zawrotnym powodzeniem.

Nie inaczej było z filmową wersją „Dziwnej pary”, w której wystąpili Jack Lemmon i Walter Mathau. W Teatrze Capitol zobaczą Państwo nasz rodzimy, wspaniały duet komediowy- Artura Barcisia/ Jacka Braciaka i Cezarego Żaka, którzy wydają się tak różni, jak różni są bohaterowie „Dziwnej pary”. A są to kochający uroki życia dziennikarz sportowy, racjonalista i niepoprawny bałaganiarz- co w końcu doprowadza do rozstania żoną- imieniem Oskar i jego żywe zaprzeczenie, domator, pedant, hipochondryk i histeryk Feliks, którzy spotykają się na cotygodniowych partiach pokera. Kiedy małżeństwo Feliksa również się rozpada, Oskar w trosce o jego los proponuje mu, żeby się do niego wprowadził. To, co z tego wynika, zderzenie dwóch krańcowo odmiennych charakterów, jest tak zabawne, dowcipne i ciepłe, że skłoniło Dudka Dziewońskiego jednego z naszych najznakomitszych artystów kabaretowych i znawcę lekkiego repertuaru do stwierdzenia: „Neil Simon wie o komedii wszystko!”

Szczegóły

Data:
13 października 2013
Czas:
16:00 - 18:00
Koszt:
PLN85- PLN100

Organizator

SOK
Strona internetowa:
http://www.soksuwalki.eu

Miejsce

Suwalski Ośrodek Kultury
Jana Pawła II 5
Suwałki, 16-400
+ Google Map

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: