-5.4 C
Suwałki
niedziela, Styczeń 21, 2018
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Warsztaty rękodzieła – warsztaty decoupage w Suwałkach

22 kwietnia 2017 @ 10:00 - 23 kwietnia 2017 @ 14:00

zł40

Chcesz stworzyć własnoręcznie piękną i oryginalną dekorację lub przywrócić do życia stare przedmioty? Zapraszamy do Pracowni Rękodzieła i Rzemiosła SOK. Warsztaty poprowadzi Halina Łazarska, twórczyni zajmująca się tą metodą zdobienia od kilkunastu lat. Warsztaty odbędą się w terminie 22-23.04.2017, godz. 10:00-14.00, Sala Prób, ul. Jana Pawła II 5. Wstęp: 40 zł (opłata obejmuje szkolenie, materiały i narzędzia | liczba miejsc ograniczona). Informacje: Lidia Żyniewicz, tel. 785 04 11 77 lub e-mail: lidia.zyniewicz@soksuwalki.eu

Każdy uczestnik otrzyma jeden przedmiot drewniany i jeden szklany, aby samodzielnie zastosować technikę decoupage na różnych powierzchniach. Uczestnicy warsztatów mogą również przynieść swój przedmiot (drewno, szkło), aby pod okiem fachowca ozdobić go metodą decoupage i nadać mu nowe życie.

W trakcie dwudniowych warsztatów uczestnicy:
– poznają metodę decoupage,
– dowiedzą się, jak prawidłowo przygotować przedmiot do zdobienia oraz dobrać materiały i narzędzia,
– nauczą się, jak zastosować poznaną metodę na szklanych i drewnianych przedmiotach.

Decoupage umożliwia własnoręczne stworzenie pięknej i oryginalnej dekoracji, która wygląda jak ręcznie malowana. Technika polega na efektownym zdobieniu przedmiotów poprzez wydzieranie lub wycinanie elementów papierowych i naklejanie ich na wybraną powierzchnię: najczęściej drewnianą, ale nie tylko – można również dekorować powierzchnie metalowe, ceramiczne,szklane, tekturowe, a nawet skórę albo tkaninę.

Zajęcia z decoupage świetnie rozwijają zdolności manualne, plastyczne i kompozycyjne, a także doskonale relaksują i przynoszą wiele satysfakcji. Dzięki tej technice można we własnym zakresie odnowić stary nieciekawy przedmiot, który już się opatrzył i znudził lub stworzyć coś zupełnie nowego i niepowtarzalnego.

Szczegóły

Start:
22 kwietnia 2017 @ 10:00
Koniec:
23 kwietnia 2017 @ 14:00
Koszt:
zł40
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce

Suwalski Ośrodek Kultury
ul. Papieża Jana Pawła II 5
Suwałki, 16-400 Polska
+ Google Map

Dodaj komentarz