Aquapark dostał nagrodę i nowego szefa

3
385
Aquapark z tytułem Niebywałe Suwałki

 

Suwalski park wodny został nagrodzony tytułem „Sportowego obiektu roku”. Aquapark doceniono w Polsce, choć w Suwałkach spotyka się on z wieloma skrajnymi opiniami. Co ciekawe, certyfikat odebrali podczas uroczystej gali w Warszawie pełniący obowiązki dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach Waldemar Borysewicz, Władysław Ewko – były kierownik aquaparku i Zbigniew Wisiecki, były dyrektor i wicedyrektor OSiR-u, który teraz będzie kierować parkiem wodnym.

Trudno się w tym połapać. Roszady w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Suwałkach rozpoczęły się zaraz po wyborach parlamentarnych. Miejsce wieloletniego dyrektora Zbigniewa Wisieckiego zajął tymczasowo Waldemar Borysewicz, wcześniej związany z suwalskim Młodzieżowym Domem Kultury. Wisiecki został powołany na stanowisko zastępcy dyrektora, by chwilę później przejąć obowiązki kierownika aquaparku. Tę funkcje od momentu otwarcia obiektu piastował Władysław Ewko.

Starzy-nowi kierownicy i dyrektorzy certyfikat „Sportowego obiektu roku” przywieźli już do Suwałk. Tytuł ten przyznawany jest za wyróżniającą się architekturę, konstrukcję, technologię, wyposażenie obiektu oraz za jego walory użytkowe i funkcjonalne. Zbigniew Wisiecki odebrał także statuetkę oraz certyfikat „Inwestora na Medal” i „Firmy na medal”.

Więcej:

Drożej w aquaparku – http://www.niebywalesuwalki.pl/4290/

Uczniowie nie muszą płacić za lekcje pływania – http://www.niebywalesuwalki.pl/2228/

3 KOMENTARZE

Leave a Reply