Reklama

Szansa dla osób w wieku 50+

Data:

- Reklama -

szansa_plakatRozpoczyna się nabór pracowników 50+ z województwa podlaskiego zatrudnionych w branży hotelarsko-gastronomicznej na bezpłatne szkolenie z zakresu sprzedaży i marketingu usług związanych z zakwaterowaniem i gastronomią połączone z kursem języka niemieckiego.

10 zrekrutowanych osób powyżej 50. roku życia będzie miało szansę zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu podstaw marketingu. Dowiedzą się co to jest m.in. marketing mix, revenue management, jak zarządzać marką, dochodami, analizować rynek i konkurencję, organizować promocję. Szkolenie będzie skupiało się na zdobyciu praktycznych umiejętności z zakresu tworzenia strategii marketingowo-promocyjnej dla działalności związanej z zakwaterowaniem lub usługami gastronomicznymi oraz według potrzeb opracowaniu rozwiązań dla swojego przedsiębiorstwa. Poza tym kurs niemieckiego pozwoli poznać podstawy tego języka umożliwiające komunikację z niemieckojęzycznymi klientami.

Intensywne szkolenie rozpocznie się w weekend 24-25 sierpnia i potrwa do 20 października br. W tym czasie kursanci odbędą 144 godziny zajęć z zakresu sprzedaży i marketingu w trakcie weekendów (po 8 godzin dziennie) oraz 72 godziny zajęć z języka niemieckiego w trakcie tygodnia w godzinach popołudniowych lub wieczornych. Szczegóły dotyczące terminów i godzin zostaną ustalone z uczestnikami na pierwszych zajęciach. Organizatorzy pokrywają koszty organizacji warsztatów oraz zapewniają materiały szkoleniowe, certyfikat ukończenia kursu oraz catering. Wszystkie zajęcia będą odbywać się w Suwałkach.

O przyjęcie na szkolenie mogą ubiegać się osoby, które:

– mają 50 lub więcej lat,

– mieszkają na terenie województwa podlaskiego,

– są zatrudnione na umowę o pracę lub prowadzą działalność gospodarczą związaną z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi na terenie województwa podlaskiego w mikro lub małym przedsiębiorstwie,

– chcą poznać podstawy marketingu, promocji oraz języka niemieckiego,

– są zmotywowane do nauki i rozwoju.

Chętni mogą zgłaszać się sami lub być zgłaszani przez swoich pracodawców.

Na szkolenie zostanie przyjętych 10 pierwszych osób, które spełnią wymagane kryteria. Z pozostałych kandydatów zostanie utworzona lista rezerwowa. Jeśli nie zostanie zebrana 10-osobowa grupa, szkolenie nie odbędzie się.

Informacje znajdują się na stronie: http://www.zawodowaszansa.pl/rekrutacja.html

Projekt „Zawodowa szansa 50+” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Człowiek – najlepsza inwestycja i objęty jest pomocą de minimis. Realizatorem projektu jest VIVID CONSULTING sp. z o. o.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Zabierz mnie na Księżyc: Komedia, która zawróci widzom w głowach (wygraj bilety)

12 lipca 2024 roku na ekranach kin zagości niezwykła...

Co nas czeka w tym tygodniu?

Nowy tydzień to kolejna porcja kulturalnych i sportowych wrażeń...

Teatr Dramatyczny podsumował sezon artystyczny

Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku podsumował sezon...

Sukcesy na 58. Ogólnopolskim Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu Dolnym

W dniach 20-23 czerwca 2024 roku odbył się 58....