Reklama

Będą nowe mieszkania. Zbuduj marzenia z „Domem Ełckim”

Data:

- Reklama -

Znany na lokalnym rynku deweloper – „Dom Ełcki” Morusiewicz rozpoczyna realizację kolejnych lokali mieszkalnych. Firma planuje między innymi rozbudowę osiedla „Zakątek Franciszkańska” w Suwałkach. Ale to tylko jedno z przedsięwzięć.

Materiał promocyjny.

Pomoc w spełnieniu marzeń o własnym „M” to jeden z celów, który przyświeca działaniom „Domu Ełckiego” właściwie od początku funkcjonowania firmy. A „Dom Ełcki ma się czym pochwalić. Deweloper, działający w tej branży od ponad 20 lat, posiada duże doświadczenie w realizacji budynków mieszkalnych w Ełku, Suwałkach, Olecku, Węgorzewie. Główny rys wyróżniający firmę to nacisk na estetykę i wysokie standardy wykonania. „Dom Ełcki” współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi podwykonawcami. Firma założona w 1993 roku jest uznanym i wiarygodnym partnerem – grunty pod inwestycje kupuje ze środków własnych, co zapewnia bezpieczeństwo finansowe realizacji inwestycji.

Zakątek Franciszkańska w Suwałkach.
Zakątek Franciszkańska w Suwałkach.

Osiedle „Zakątek Franciszkańska” w Suwałkach jest tego przykładem. Budynki wielorodzinne, składające się z czterech kondygnacji z garażami na poziomie piwnicy, zostały już zasiedlone. – Osiedle jest sukcesem inwestycyjnym naszej firmy. Jednak to, co jest dla nas niezmiernie ważne, to grono naszych zadowolonych klientów — mówi Grzegorz Morusiewicz z „Domu Ełckiego”. Budynek „D”, którego realizacja planowana jest na przełomie 2014 i 2015 roku, stanowi ostatni element planu stworzenia w Suwałkach przyjaznej i bezpiecznej oazy.

Czwarty budynek, zamierzony jako obiekt czterokondygnacyjny, pięcioklatkowy, z garażami w piwnicy, podobnie jak poprzednie, odznaczać się będzie nowoczesnością i ergonomią wykorzystania powierzchni. — Wyznaczamy nowe standardy w mieszkalnictwie wielorodzinnym w Suwałkach. Zaproponowaliśmy nowe i ciekawe rozwiązania architektoniczne, energooszczędne materiały budowlane i rozstrzygnięcia planistyczne, które – w co wierzymy – docenią przyszli mieszkańcy „Zakątka Franciszkańska” – dodaje Morusiewicz.

Czym jest nowe?

— Nowa jakość wykończenia klatek schodowych pozwala porównać to osiedle do inwestycji dorównujących poziomem do tzw. apartamentów, dostępnych zazwyczaj w znacznie wyższych cenach — podkreśla Grzegorz Morusiewicz. — Całość dopełnia wyposażenie mieszkań w specjalne, wzmocnione drzwi antywłamaniowe i wideodomofony. Co więcej, całe osiedle zostało ogrodzone, aby zapewnić mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa i komfort wypoczynku, wyznaczony także przez miejsce gier sportowych, plac zabaw dla najmłodszych i ogródek – tłumaczy Morusiewicz.

Zakątek Franciszkańska w Suwałkach.
Zakątek Franciszkańska w Suwałkach.

Viva Ełk!

„Dom Ełcki”, jak sama nazwa wskazuje, gros inwestycji zrealizował w mieście, w którym ma swoją siedzibę. Bloki przy ulicy 11 Listopada, Elizy Orzeszkowej, czy Mickiewicza to zaledwie niewielka część dorobku i deweloperskiego doświadczenia firmy.

Najnowsze realizacje to między innymi „Viva Apartamenty”, czyli układ trzech niezależnych budynków mieszkalnych, tworzących spójną całość przy ul. Tuwima. Drugi etap realizacji inwestycji jest już w toku. – Naszym klientom oferujemy budynek pięciokondygnacyjny, z garażami na poziomie „0”. Klatki schodowe wykończone są granitem i wyposażone w cichobieżne windy. Mieszkania posiadają: ogrzewanie podłogowe w łazience – w standardzie, granitowe parapety, wideodomofony, drzwi wejściowe do mieszkań z certyfikatem antywłamaniowym klasy „B”, oraz duży parking – zachęca Grzegorz Morusiewicz, dodając, że użyte przez firmę materiały budowlane spełniają wymogi pod względem termicznym, akustycznym i izolacji przeciwwilgociowej. Dodatkowo, zastosowane rozwiązania architektoniczne są przyjazne osobom niepełnosprawnym. Na ostatniej kondygnacji znajdują się apartamenty o powierzchni do 90 m kw., z dużymi słonecznymi tarasami, wyposażone w wentylację mechaniczną z czujnikiem wilgoci i klimatyzację. Ceny za m kw. to 3400 – 3500 zł.

Zakątek Franciszkańska w Suwałkach.
Zakątek Franciszkańska w Suwałkach.

Poema, ełcka Poema

„Viva Apartamenty” to nie jedyne mieszkania, w których bezpieczną przystań znajdą mieszkańcy Ełku. – W kwietniutego roku ruszyliśmy z nową inwestycją – kamienicą „Poema” przy ulicy Mickiewicza – informuje deweloper. Kamienica o romantycznej nazwie będzie składać się z 45 mieszkań i garażu podziemnego. Do doskonale zlokalizowanego budynku – blisko centrum – pierwsi mieszkańcy wprowadzą się już w 2015 roku. Ceny mieszkań za m kw. od 2890 – 3090 zł.

Kolejną inwestycją w centrum miasta jest kamienica „Mała Orzeszkowa”. W budynku wykonanego z najwyższej jakości materiałów znajduje się 8 mieszkań i 2 lokale usługowe. Do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska. Zakończenie realizacji planowane jest w czerwcu tego roku. „Mała Orzeszkowa” znajduje się niedaleko jeziora i nowo budowanej galerii handlowej. Ceny za m kw. od 2990 zł-3500 zł.

Olecki „Roch” star

Oprócz Suwałk i Ełku, w kręgu zainteresowania dewelopera znajduje się również Olecko. Przystanek w sam raz dla osób poszukujących wytchnienia i tych, aktywnie działających w różnych obszarach. Inwestycją, która zostanie zakończona w III kwartale 2014 r., jest kamienica „Roch” przy ulicy Tadeusza Kościuszki – zlokalizowana w sercu miasta. Będzie to budynek składający się z lokali usługowych na parterze i 24 apartamentów o podwyższonym standardzie. Ceny za m kw. 3300 – 3400 zł.

Przestrzeń zainteresowań „Domu Ełckiego” – jak pokazuje historia firmy – sięga jednak o wiele dalej. Deweloper w poprzednich latach postanowił sięgnąć nawet po „włości krzyżackie”. W listopadzie 2012 r. w Węgorzewie została oddana do użytku kamienica „Sonety” przy ulicy Juliusza Słowackiego. Aby zapoznać się z aktualną ofertą „Domu Ełckiego”, a także z inwestycjami już zrealizowanymi przez firmę, będącymi potwierdzeniem jej doświadczenia i rzetelności, warto zajrzeć na stronę: www.domelcki.pl.

Zakątek Franciszkańska w Suwałkach.
Zakątek Franciszkańska w Suwałkach.

Zyskaj z „Domem Ełckim”

Obdarzenie zaufaniem „Domu Ełckiego” procentuje także w inny sposób – wpływa bezpośrednio na stan finansów właścicieli mieszkań. Wygodnym rozwiązaniem, włączonym do oferty dewelopera, jest skorzystanie z obsługi administracyjnej budynków, co przekłada się na niższe opłaty (nawet o 40 proc niższe w stosunku do spółdzielni mieszkaniowych).

Kwestia negocjacji cen także pozostaje otwarta. Istnieje możliwość dostosowania płatności do możliwości finansowych klienta, poprzez zastosowanie tzw. niskiego progu płatności przy umowie przedwstępnej. Cena mieszkania jest negocjowalna – zależy od wielkości mieszkania czy kondygnacji.

Jako że klient nie może być pozostawiony sam sobie, z piętrzącymi się w głowie pytaniami, licząc na łut szczęścia przy podejmowaniu decyzji o wyborze sposobu kredytowania, firma proponuje także skorzystanie z profesjonalnego doradztwa przy załatwianiu kredytu i innych formalności – również w programie Mieszkanie Dla Młodych. Dodatkowo, klient w cenie zakupu posiada zapewnione ubezpieczenie mieszkania na rok oraz OC właściciela do kwoty 50 tys. złotych.

Tym, którzy oczekują jeszcze więcej, „Dom Ełcki” jest w stanie zagwarantować pomoc przy projektowaniu i aranżacji wnętrz, co na lokalnym rynku nie należy do standardów. Więcej informacji na stronie dewelopera.

Fot. Niebywałe Suwałki – Zakątek Franciszkańska w Suwałkach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

O potrzebach młodzieży – (Nie)Dorzeczne rozmowy w Plazie

Niemal półtora miesiąca po wrześniowym spotkaniu na Bulwarach grono,...

Wrześniowe (Nie)DoRzeczne rozmowy o przyszłości Suwałk

Nowe miejsce – z niedługim stażem działania, ale już...

Koniec boomu na estoński CIT. Dane nie pozostawiają złudzeń

Według Ministerstwa Finansów, w pierwszych czterech miesiącach br. tzw....

Stagnacji w gospodarce na Suwalszczyźnie zostanie poświęcona sesja nadzwyczajna

Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk wystąpił w środę, 31 maja...