Reklama

Olimpijskie Ogrody – komfort i elegancja na rynku mieszkań

Data:

- Reklama -

W Suwałkach powstaje nowoczesne osiedle „Olimpijskie Ogrody”, zlokalizowane przy ulicy Sportowej. Firma Rutkowski Development rozpoczęła sprzedaż mieszkań w kolejnych etapach – D i E, oferując własne „M” z opcją „wykończenia pod klucz”, a także możliwość skorzystania z programu MDM.

Artykuł promocyjny.

Z sukcesem przez lata

Spółka Rutkowski Development realizuje inwestycje budowlane na terenie Warmii i Mazur od 1991 r. Firma od początku swojego funkcjonowania wybudowała w różnych lokalizacjach blisko 1500 lokali mieszkaniowych oraz usługowych. Ełcka spółka przy wyborze nowych projektów przywiązuje wagę do walorów krajobrazowych i funkcjonalności, dążąc do harmonijnego wkomponowania inwestycji w otoczenie przyrodnicze oraz istniejącą już zabudowę miejską. Ten priorytet towarzyszył deweloperowi również w Suwałkach. „Olimpijskie Ogrody” spełniają pod wieloma względami założenia atrakcyjnej i nowoczesnej inwestycji. Starania firmy Rutkowski Development zauważyła we wrześniu „Gazeta Finansowa”, która we współpracy z magazynami „Home & Market” oraz „Gentleman” przyznała spółce zaszczytny tytuł „Przyjazny Deweloper – 2014”.

3Ogrody z marzeń

Nowoczesne budownictwo w niczym nie przypomina tego sprzed lat. Klienci mogą przebierać w ofertach, sprawdzając, jaki standard wykończenia proponują obecnie deweloperzy. Wiarygodność wykonawcy zależy od dotychczasowego doświadczenia w branży, ale także i od dodatkowych opcji, które podpowiada firma realizująca daną inwestycję.

„Olimpijskie Ogrody” są inwestycją bezpieczną, funkcjonalną i luksusową. Deweloper szczyci się stabilną pozycją ekonomiczną, wysokim kapitałem spółki oraz silną pozycją na rynku. Rutkowski Development to również firma odpowiadająca na potrzeby klientów. Każdy, kto chciałby skorzystać z dodatkowych możliwości, ma taką sposobność.

6Firma oferuje m.in. zakup własnego „M” z opcją „wykończenia pod klucz”. Jak zapewniają przedstawiciele spółki – przy podpisaniu umowy ustalane są warunki adaptacji mieszkania. Termin jego odbioru jest równorzędny z terminem przekazania budynku. Korzystając z tej opcji, klient wybiera elementy wyposażenia w cenach hurtowych. Ale nie tylko pieniądze przemawiają za tym rozwiązaniem, wielką zaletą tego wariantu jest oszczędność czasu.

Propozycja firmy Rutkowski Development obejmuje także bezpłatne doradztwo kredytowe, obejmujące porównanie ofert 20 banków.

Dodatkowo, osoby do 35. roku życia mogą rozważyć udział w programie Mieszkanie dla Młodych. Maksymalna powierzchnia mieszkania objętego tym programem to 75 mkw. lub 85 mkw. (w zależności od wielkości rodziny), a takich lokali w „Olimpijskich Ogrodach” nie brakuje. O szczegóły można zapytać doradców Rutkowski Development.

2OOgrodyOlimpijska oferta

W „Olimpijskich Ogrodach” zostały zastosowane innowacyjne rozwiązania technologiczne i najnowsze standardy jakości. Budynki mieszkalne zostały zaprojektowane i wykonane tak, by spełniały oczekiwania klientów – pod względem estetycznym i praktycznym.

Szczególna dbałość o architekturę zieloną i zagospodarowanie terenu na całym osiedlu to cechy zauważalne już na pierwszy rzut oka. We wszystkich budynkach znajdują się windy ze stali nierdzewnej z ozdobną kurtyną świetlną i garaże podziemne. Miejsca parkingowe, zarówno pod budynkami i na zewnątrz, są szerokie. Wybrane mieszkania można nabyć w wersji z tarasem, wykonanym z desek ryflowanych, odpornych na zmiany temperatury i wilgoć. W cenie mieszkania dostępne są także piwnica i taras, których deweloper nie wliczania do metrażu.

wizualizacja„Olimpijskie Ogrody” zlokalizowane są w cichej i spokojnej okolicy. Kompleks budynków jest ogrodzony. Na terenie osiedla znajduje się plac rekreacyjno-wypoczynkowy i plac zabaw. Drogi, alejki chodnikowe i parkingi wyłożone są kostką brukową.

Nie tylko Suwałki

Rutkowski Development posiada w sprzedaży również mieszkania w Ełku i Piszu. Klienci, którzy zdecydują się na zakup własnego „M” w którejś w tych lokalizacji w terminie do 31 października br., mogą liczyć na rabat na jego wykończenie w wysokości: 5 tys. zł na mieszkania do 60 mkw.; 10 tys. zł na mieszkania do 75 mkw., a nawet 15 tys. zł na mieszkania powyżej 75 mkw.

Szczegółowych informacji na temat mieszkań oferowanych w Suwałkach, Ełku i Piszu udzielają doradcy klienta. Więcej na stronie dewelopera: www.rutkowskidevelopment.pl

Fot. Niebywałe Suwałki

5 KOMENTARZE

  1. Inwestycja prezentuje się bardzo ciekawie. Wspaniała lokalizacja, ładnie zagodpodarowane przestrzenie, same mieszkania funkcjonalne i ustawne, ogólnie sporo plusów.

  2. Widać te wszystkie innowacyjne rozwiązania i poczynione przez wykonawców starania. Jak do tej pory osiedle prezentuje się pięknie. Mieszka też się dobrze.

  3. Tak deweloper bardzo ładnie opisuje swoją inwestycję w artykule sama superlatywy,pięknie i ładnie przed zakupem to prawda warto popytać mieszkańców oni znają bloki od podszewki,papier wszystko przyjmie realia są inne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Popełnisz błąd i będziesz musiał oddać dopłaty MdM

Nawet 111 tys. zł może wynieść dofinansowanie w ramach...

Życie po MdM, czyli jak starać się o własne mieszkanie bez rządowego wsparcia

Do końca rządowego programu „Mieszkanie dla Młodych” pozostało 70...

Będzie coraz trudniej kupić mieszkanie

Według najnowszego raportu NBP tzw. kredytowa dostępność mieszkania jest...

Dopłaty z MdM aż do 2023 r.

W styczniu pojawi się ostatnia szansa na dołączenie do...