Spartakiada szkół

0
416

spartakiadaW środę, 25 lutego w sali sportowej w Zespole Szkół nr 3 w Suwałkach odbyła się XII Integracyjna Spartakiada Sportowa Szkół Podstawowych.

Źródło: SOSW nr w Suwałkach

W zawodach wystartowało 6 zespołów, które rywalizowały w konkurencjach takich jak: bieg z przechodzeniem przez obręcze, przenoszenie pałeczki sztafetowej, chód z woreczkiem na głowie, rzut papierową kulą do skrzyni, nakładanie obręczy na słupki, prowadzenie woreczka kijem do unihokeja.

W rywalizacji wystartowała drużyna Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Suwałkach. Szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Krystian Warakomski, Dominik Choroszko, Aleksandra Domel, Karol Szurkowski, Dorota Sapiega, Jędrzej Wojtkowski, Jakub Grzymkowski, Radosław Wasilewski, Krystian Rodziewicz, Michał Zieliński, Anna Lenkiewicz i Patryk Zieliński.

– Uczniowie naszej szkoły włożyli wiele wysiłku i starań w przygotowanie się do zawodów, a start i udział sprawił im wiele radości. Nasi podopieczni wykazali się dokładnością wykonywania zadań oraz uczciwą rywalizacją – komentują opiekunowie. Drużynę z trybun dopingowali uczniowie klasy 3 klasy 5 i klasy 6.Wszyscy startujący uczniowie za swój wysiłek i rywalizację Fair Play zostali nagrodzeni medalami, dyplomami oraz pucharem. Otrzymali również upominki rzeczowe od organizatora. Oprócz rywalizacji sportowej były też występy i pokazy taneczne uczniów Zespołu Szkół nr 3 w Suwałkach.

Leave a Reply