Reklama

Pierwszoklasiści odebrali „Energetyczne tornistry”

Data:

- Reklama -

W poniedziałek, 24 sierpnia w suwalskim Urzędzie Miejskim odbyło się uroczyste wręczenie tornistrów z wyprawką szkolną 61. tegorocznym pierwszoklasistom. Fundatorem wyprawek jest firm PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok, która realizuje po raz trzeci na terenie województwa podlaskiego i Suwałk akcję „Energetyczny tornister”.

Informacja prasowa.

Pierwszaki w plecakach znalazły: zeszyty, piórniki z pełnym wyposażeniem, farby, kredki, mazaki, bloki rysunkowe i techniczne, bibułę, papier wycinankowy, klej, nożyczki, plastelinę oraz czekoladę.

Tornistry wręczali: Jarosław Dzięgielewski, dyrektor generalny PGE dystrybucja w Białymstoku oraz Adam Słuchocki dyrektor Rejonu Energetycznego Suwałk. PGE Dystrybucja S.A. Oddział Białystok od lat prowadzi działalność w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu. Wspiera finansowo m.in.: Caritas, Stowarzyszenie Droga, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, Fundację Mam Marzenie, Polski Komitet Pomocy Społecznej Oddział Białostocki, Fundacja Dzieciom Zdążyć z pomocą, Szkoły z oddziałami integracyjnymi, Domy Dziecka w Łomży, Zambrowie, Białymstoku i Krasnem. Akcja PGE na terenie miasta prowadzona jest we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Suwałkach.

Leave a Reply

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Będzie kolejny przetarg na prowadzenie suwalskiego schroniska. Postępowanie unieważniono

Ze względu na uchybienie formalne nie udało się wyłonić w...

PSL zbiera podpisy pod „Uczciwą Polską”. Dopłaty po 100 tys. złotych na mieszkanie?

Projekt ustawy "Uczciwa Polska" tworzą trzy filary: "Praca, która...

Związkowcy z PKS żądają zrzeczenia się mandatu posła przez Mieczysława Baszkę

W 2016 roku pracownicy PKS w Suwałkach walczyli o...

Dwa medale suwalczan podczas Super Grand Prix w Sianowie

Dwa złote medale przywieźli zawodnicy SKB z rozgrywanego w...
%d bloggers like this: