Orły w Orzysz Cup

W miniony weekend zawodnicy Orłów Suwałki uczestniczyli w turnieju Orzysz Cup 2016. Drużyna zajęła 6. miejsce w kategorii B-13. Był to debiut Orłów w rozgrywkach ogólnopolskich.

Orzysz Cup to coroczny turniej unihokeja dla młodzików oraz juniorów. Orły Suwałki trenują dopiero od października – był to pierwszy start zawodników w tych zmaganiach. Trenerem drużyny jest Kacper Tyczkowski. Nabór do Orłów jest ciągły (kontakt: 505 989 671).

W swojej grupie podczas turnieju w Orzyszu Orły rozegrały dwa mecze. Pierwszy z Noletem Żabi Róg I, który bronił tytułu mistrzowskiego tej imprezy. Orły uległy faworytowi 0:9. W kolejnym spotkaniu grupowym młodzi zawodnicy zmierzyli się z Jedynką Orzysz II. W meczach o miejsca 5-7 Orły zagrały z Noletem Żabi Róg II oraz SP Płoskinia. Szczegóły tutaj.