Voo Voo, Anna Maria Jopek i Leszek Możdżer w Augustowie (foto)

0
606
06.08.2016, Augustow - Amfiteatr, Voo Voo i goscie. Anna Maria Jopek. © 2016 Wojciech Otlowski

Augustowski amfiteatr nad Jeziorem Necko w sobotę, 6 sierpnia całkowicie wypełnił się muzyką. Niezwykle energetyczny koncert grupy Voo Voo wraz z gośćmi – znakomitymi artystami: Anną Marią Jopek i Leszkiem Możdżerem – odbył się w ramach jubileuszu 30-lecie pracy scenicznej zespołu Wojtka Waglewskiego.

Voo Voo, w innej konfiguracji, gościło w lipcu na scenie Suwalskiego Ośrodka Kultury. Koncert podczas Suwałki Blues Festival był jednak biletowany. Na bezpłatny, ale pełen wrażeń, publiczność poczekała miesiąc. Kto do Augustowa dotarł, mógł przekonać się, że mimo upływu lat, frontman Voo Voo i muzycy są w świetnej formie, ich muzyce nie brakuje charakteru, siły improwizacji, a nawet zwykłej radości z grania. Zaproszeni goście również nie pozostali w tyle, choć obecność Leszka Możdżera i Anny Marii Jopek zamknęła się w kilku utworach.

Do końca wakacji Voo Voo będzie można spotkać jeszcze w kilku miastach Polski – 13 sierpnia w Olsztynie, 21 sierpnia w Gdańsku i 26 sierpnia w Bielsku-Białej. Więcej informacji na oficjalnej stronie zespołu. Annę Marię Jopek w dniu 14 listopada będzie można usłyszeć w Białostockim Ośrodku Kultury.

Fot. Wojciech Otłowski – www.wojciech-otlowski.pl

Leave a Reply