Sporo wody upłynęło w Czarnej Hańczy od momentu, gdy grupa “Closterkeller” w Suwałkach wystąpiła po raz ostatni. Sporo nowych utworów podczas trwającej trasy “Abracadabra Tour” liderka zespołu, Anja Orthodox zaprezentuje już w piątek, 25 listopada o godz. 20.00 w Black Pub Komin w Suwałkach.

“Closterkeller” nie stoi w miejscu. Zespół wyruszył w trasę pod koniec września, by publiczność poinformować o tym, że najprawdopodobniej już wiosną na rynku ukaże się nowy krążek grupy. – Gdy skończymy trasę, to zaczniemy nagrywać płytę – głosi oficjalna notka na stronie “Closterkeller”. A stanie się to już wkrótce, ponieważ Suwałki są jednym z ostatnich miast na trasie. “Abracadabra Tour” zakończy się w warszawskiej “Proximie”.

“Closterkeller” gra od 1988 roku. Od początku liderką grupy jest Anja Orthodox – jedna z czołowych, polskich wokalistek rockowych, obdarzona charakterystycznym głosem, charyzmą i manierą wokalną, która uczyniła z niej wzorzec do naśladowania dla wielu młodych wokalistek rockowych. Teksty Anji – mroczna i pełna metafor poezja – stanowią także bardzo ważny atut zespołu “Closterkeller”.

W naszym konkursie 2 osoby mogą wygrać pojedyncze bilety na koncert “Closterkeller” w Suwałkach. Wystarczy odpowiedzieć prawidłowo na pytanie: Na płytach jakich zespołów zaśpiewała gościnnie Anja Orthodox (wymień 3)? Odpowiedzi (wraz z imieniem i nazwiskiem – do rezerwacji, inne maile zostaną wykluczone z konkursu) prosimy przesyłać do nas na adres: redakcja@niebywalesuwalki.pl KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!

Wygrywają osoby, które prawidłowej odpowiedzi udzielą najszybciej.

Koncert zespołu „Closterkeller” w Black Pub Komin w Suwałkach

Dodaj komentarz