Alosza Awdiejew powraca z zespołem i muzyką

0
527
22.01.2015, Suwałki, Sala Duża - Suwalskiego Ośrodka Kultury; koncert tria Aloszy Awdiejewa fot. Wojciech Otłowski

Alosza Awdiejew w Suwałkach występował już wielokrotnie. Kolejny koncert człowieka – orkiestry odbędzie się 13 stycznia o godz. 19.00 w Suwalskim Ośrodku Kultury.

Alosza Awdiejew od 1975 roku obecny jest na scenie. Jego aktywność związana jest również z działalnością naukową. To człowiek – instytucja, wyjątkowy artysta estradowy i jednocześnie profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego, aktor, felietonista, tłumacz, pisarz, kompozytor.

W styczniu w Suwałkach Alosza Awdiejew z zespołem – Kazimierzem Adamczykiem i Markiem Piątkiem przy dźwiękach cygańskich i rosyjskich romansów przez kilka godzin przywoływać będzie smak zapomnianych już historii. Na własnej skórze odczujemy chłód nocy, jak i ciepło bijące z dogasającego ogniska. Nie zabraknie również odeskich i żydowskich piosenek ulicznych, a idąc wąskimi ulicami sztetli i podmiejskich kamienic, cofniemy się w czasie i dotkniemy historii, która odeszła w niepamięć.

W naszym konkursie 2 osoby mogą wygrać kolejne pojedyncze bilety na koncert artysty w SOK-u. Wystarczy odpowiedzieć prawidłowo na pytanie: W którym roku ukazała się pierwsza płyta Aloszy Awdiejewa? Odpowiedzi prosimy przesyłać do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!

Informację o wygranej prześlemy mailem do osób, które prawidłowej odpowiedzi udzielą najszybciej.

Bilety na koncert w Suwałkach – w cenie 80 zł można nabyć w kasie SOK oraz w sieci Salonów Empik i na stronach EBilet.pl, Eventim.pl.

Alosza Awdiejew z zespołem – koncert jubileuszowy w Suwałkach

Leave a Reply