W marcu Muzyczna Aleja Gwiazd z Grażyną Brodzińską

0
275

Specjalna promocja dla wielbicieli muzyki! Można nabyć tańsze bilety na „Muzyczną Aleję Gwiazd” w środę, 8 marca o godz. 19.00 w Suwalskim Ośrodku Kultury. Na Sali Andrzeja Wajdy pojawią się: pierwsza dama polskiej sceny muzycznej Grażyna Brodzińska, nazywany polskim Frankiem Sinatrą – Marcin Jajkiewicz („Jaka to melodia”), wirtuoz skrzypiec i instrumentalista Bogdan Kierejsza oraz mistrz akordeonu i bandoneonu Wiesław Prządka. W programie również pokaz mistrzowskiej pary tanecznej: Hanny i Michała Kolanko. Artystom towarzyszyć będzie Suwalska Orkiestra Kameralna pod dyrekcją Mateusza Walacha.

Koncert odbędzie się 8 marca o godz. 19.00. Bilety w cenie 100 zł dostępne są w Kasie SOK oraz w sprzedaży internetowej: bilety.soksuwalki.eu.

Wieczór wypełnią dźwięki największych przebojów muzyki filmowej, musicalowej oraz piosenki ze światowego repertuaru! Będą to między innymi przebojowe La Bella Tangolita, Moon River, It’s now or never, Życie na różowo, Can you feel the love tonight, chwytająca za serce muzyka ze Skrzypka na dachu, dynamiczne Libertango oraz przepiękny walc z Nocy i dni.

Wystąpią:

Grażyna Brodzińska (sopran). Niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Operetki. Króluje na scenie i podbija serca publiczności na całym świecie. Perfekcyjna w każdym geście. Prezentując najwyższy kunszt sztuki wokalnej, swoim repertuarem obejmuje zarówno klasykę, musical jak i światowe przeboje z gatunku różnych  nurtów muzycznych. Zachwyca widzów głosem, elegancją i temperamentem.

Marcin Jajkiewicz (wokal). Utalentowany wokalista jazzowy, musicalowy, rozrywkowy, określany przez wielu jako Polski Frank Sinatra. Uczestniczył w wielu programach rozrywkowych, takich jak Szansa na sukces, Idol. Jest laureatem nagrody Festiwalu Jedynki z Sopotu oraz wokalistą w zespole Tango Corazon Quintet  Marcina Wyrostka. Gościnnie występuje również w popularnym muzycznym show telewizyjnym „Jaka to Melodia”.

Bogdan Kierejsza (skrzypce). Skrzypek, multiinstrumentalista i kompozytor, do tego showman i ulubieniec publiczności.  Koncertował niemalże na wszystkich kontynentach prezentując utwory polskich kompozytorów i skrzypków okresu ostatnich 300 lat.

Wiesław Prządka (akordeon/bandoneon). Wybitny polski akordeonista i bandoneonista. Laureat I nagrody Międzynarodowego Konkursu Zespołów Kameralnych w Paryżu. Przez wiele lat związany z Poznańskim Kwintetem Akordeonowym. Ma na swoim koncie występy na estradach całej Europy i Stanach Zjednoczonych.

Aby wygrać podwójne zaproszenie na koncert „Muzyczna Aleja Gwiazd” w Suwalskim Ośrodku Kultury, wystarczy odpowiedzieć prawidłowo na pytanie: „Muzyczna Aleja Gwiazd” jest jednym z pięciu widowisk multimedialnych stworzonych specjalnie dla Grażyny Brodzińskiej. Jakie tytuły noszą pozostałe 4 widowiska?

Odpowiedzi prosimy przesyłać do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl

Podwójne zaproszenie na koncert wygrywa osoba, która prawidłowej odpowiedzi udzieli najszybciej. Zwycięzcę poinformujemy mailem o zasadach odbioru nagrody. KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!

Leave a Reply