War & Love Tour 2017. Wygraj zaproszenia na koncert formacji RedRoom w Black Pub Komin

0
359
Fot. źródło: oficjalna strona zespołu RedRoom.

W sobotę, 18 lutego o godz. 20.00 w Black Pubie Komin wystąpi formacja RedRoom. Grupa podróżuje właśnie, dając koncerty w ramach koncertowej „War & Love Tour 2017”. Zespół promuje materiał z nowego albumu, którego premiera przewidziana jest na wiosnę.

Choć RedRoom ma na koncie trzy ogólnopolskie trasy koncertowe i niemal 200 koncertów, to przed suwalską publicznością zaprezentuje się po raz pierwszy.

– Każdy fan energetycznego rocka, melodyjnych refrenów i polskich tekstów powinien powinien odwiedzić „Komin” 18 lutego. Zapraszamy i nie możemy się doczekać – mówią muzycy.

RedRoom miał przyjemność spotkać się na jednej scenie z takimi zespołami jak: Ira, Enej, Poparzeni Kawą Trzy, Carpe Diem, Budka Suflera, Mech, Łąki Łan, Transsexdisco, Cree, Loka czy TSA. Ważnym wydarzeniem w biografii zespołu był koncert na jednej z największych scen w Europie – podczas Euro 2012 w warszawskiej strefie kibica oraz koncert na antenie Radia Roxy (Rock Radio).

Najważniejszym wydarzeniem w historii zespołu – co zrozumiałe – był debiut fonograficzny w kwietniu 2014 r. Nakładem Media Studio ukazał się album „Kamienice i Neony”. Do rozgłośni radiowych w całej Polsce trafiły dwa single z płyty – „Isabella” i „Dziewczyna z Londynu”, do których powstały teledyski.

Aktualnie RedRoom kończy prace nad drugim albumem, którego premiera przewidziana jest na wiosnę 2017 roku. Strona zespołu.

Bilety na koncert w Suwałkach można nabyć w Kominie w cenie 10 zł.

W naszym konkursie można wygrać 2 podwójne zaproszenia na koncert RedRoom w Black Pub Komin w Suwałkach. Wystarczy jak najszybciej odpowiedzieć prawidłowo na pytanie: W którym roku powstała formacji RedRoom? i odpowiedź wysłać do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl

Zwycięzców poinformujemy o wygranej drogą mailową.

Leave a Reply