Reklama

Wybierz się w rejs „Trans-Atlantykiem” za grosze

Data:

- Reklama -

Już w najbliższą środę widzowie będą mieli okazję zakupić bilety na spektakl „Trans-Atlantyk” Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku w wyjątkowo niskich cenach. Teatr ponownie przygotował akcję „Teatralna środa”. Z okazji tej okazji do sprzedaży trafią bilety w cenie 15 zł (parter) oraz 10 zł (balkon) na spektakl „Trans-Atlanyk” w reżyserii Jacka Jabrzyka. Przedstawienie będzie można obejrzeć w najbliższą niedzielę (30 kwietnia) o godz. 19.00.

„Trans-Atlantyk” jest swoistym ‘pamiętnikiem’ autora z początku jego pobytu na emigracji w Argentynie. W pierwszym rzędzie traktuje o indywidualności artysty, szerzej – jednostki, uwikłanej w rozmaite społeczne relacje. Dzieło Witolda Gombrowicza jest także próbą odmitologizowania historii, zdjęcia narodowego jarzma z jednostki, uczynienia jej wolną i w pełni odpowiedzialną za swoje działania.

Premiera przedstawienia w reżyserii Jacka Jabrzyka odbyła się w grudniu 2016 r. W spektaklu występują Justyna Godlewska-Kruczkowska, Ewa Palińska, Katarzyna Siergiej, Monika Zaborska, Bernard Bania, Krzysztof Ławniczak, Patryk Ołdziejewski, Sławomir Popławski, Piotr Półtorak, Piotr Szekowski, Marek Tyszkiewicz, Franciszek Utko oraz gościnnie: Andrzej Kłak, Miłosz Pietruski i Karol Smaczny.

– Choreografia Mikołaja Mikołajczyka to najsilniejszy obok aktorstwa punkt przedstawienia. Warto przeżyć ten rejs pełen zabawnych i zupełnie niewesołych sytuacji, żeby dopłynąć do portu gorzko-trzeźwiących refleksji na swój własny temat. Szerokie wody znakomitego teatru zanurzonego głęboko w nas samych czekają. Wypłyńcie z nami! Czekamy! – do obejrzenia „Trans-Atlantyku” zachęca Justyna Godlewska-Kruczkowska.

Promocja w ramach „Teatralnej środy” będzie obowiązywała zarówno w Kasie Teatru (od godz. 14:00 do 20:00), jak i w sprzedaży internetowej (od godz. 8:00 do 20:00). Przy zakupie biletów on-line na stronie dramatyczny.pl, widzowie powinni wybrać bilet „teatralna_sroda”. Przedstawienie będzie można zobaczyć 29 i 30 kwietnia.

W naszym konkursie do wygrania jest jedno podwójne zaproszenie na niedzielny (30.04) spektakl „Trans-Atlantyk o godz. 19.00. Aby zaproszenie wygrać, wystarczy odpowiedzieć prawidłowo na pytanie: Jakie spektakle Jacek Jabrzyk wyreżyserował w Teatrze Dramatycznym w Białymstoku? Odpowiedzi prosimy przesyłać do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY! Zaproszenie wygrał p. Bartosz Wojda.

Wygrywa pierwsza prawidłowa odpowiedź.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Z regionu: Zbuduj niesamowitą maszynę i wygraj indeks na Politechnikę Białostocką

Liczą się kreatywność, ciekawe zastosowania zasad fizyki oraz pasja...

Białystok – miasto, które daje satysfakcję

Białystok to najlepsze polskie miasto - tak wynika z...

Polska prapremiera „Hobbita” już w sobotę

W najbliższą sobotę (11 maja) w Teatrze Dramatycznym im....

Sufity napinane – coraz częściej wybierane przez mieszkańców i firmy z Białegostoku

Sufity napinane to idealne wykończenie dla nowego domu czy...