Red Lips i Akcent – gwiazdy suwalskich juwenaliów

1
624
Fot. materiały promocyjne zespołu Red Lips.

Takiego Święta Żaków w Suwałkach jeszcze nie było – 15 czerwca rozpoczną się Juwenalia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Suwałkach. Występy artystyczne, pokaz akrobatyki, strefy rodzinne, warsztaty parkour, stoiska handlowe, bieg akademicki oraz koncerty.

W Suwałkach przez kilka dni rządzić będą studenci, którzy w tym roku do zabawy zapraszają wszystkich mieszkańców miasta i regionu. Dla wszystkich bowiem wstęp na imprezę jest całkowicie bezpłatny!

Juwenalia rozpoczną się w czwartek, 15 czerwca o godzinie 16.00 na Stadionie Miejskim przy ulicy Zarzecze piknikiem rodzinnym. Atrakcji nie zabraknie również dla dzieci. Od godziny 18.00 królować już będzie muzyka: zespoły Pasjon, Party Days, Whitestock oraz Akcent z Zenkiem Martyniukiem na czele. Między występami wszyscy mogą liczyć na konkursy z nagrodami i podziwiać taneczny zespół Dotyk z Suwalskiego Ośrodka Kultury oraz zespół pokazowy z Trójmiasta – Movement.

Po godzinie 20.00 studenci przejmą z rąk Czesława Renkiewicza, prezydenta Suwałk symboliczne klucze do bram miasta.

Piątek, 16 czerwca upłynie pod znakiem muzyki rockowej. Piknik rodzinny również rozpocznie się od 1600, a na scenie wystąpią: Mów, Suddafen oraz gwiazda wieczoru – Red Lips. Za oprawę taneczną odpowiedzialny będą zespoły Dance Zone oraz Katz.

Studenci juwenalia postanowili zakończyć… na sportowo i włączyli się w RESO 10,5 Miejskie Święto Biegania. Zarówno żacy, jak i pracownicy uczelni pobiegną na dystansie 3,5 km – „suwalskich debiutów”.

Patron Honorowy: Prezydent Miasta Suwałki

Partnerzy: Urząd Marszałkowski w Białymstoku, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach, Suwalski Ośrodek Kultury, Hotel Szyszko, RESO

Sponsorzy: NordLAb, Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Suwałkach, SALAG, Stobud/SABO, Cymes, Aquael, Walmar Drażba, Agro doradztwo Robert Szczęsny, Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami, Malow

1 KOMENTARZ

  1. dobrze wspominam koncert, w sumie to mam płytkę i czasami sobie biorę perełkę chmielową i relaxuje się przy ich muzie

Leave a Reply