Piękna, wielokolorowa pora roku nadciąga nieubłaganie. Niektórzy cieszą się na jej przyjście, inni już zaczynają tęsknić za latem. W jaki sposób sprawić, aby jesień nie była tak przygnębiająca jak się wydaje? Dobrym sposobem jest upiększenie swojego mieszkania w taki sposób, aby jesienny klimat nabrał magii i piękna a nie przygnębiał. Jak zaaranżować swoje cztery kąty? Poniżej znajduje się kilka cennych wskazówek, które z pewnością przydadzą się w tę jesienną porę.

Zaproś jesień do mieszkania

Pogódź się z tym, że lato odeszło i wróci dopiero za kilka dobrych miesięcy. Jesień to czas zadumy, pierwszych chłodnych wieczorów i przygnębiającego deszczu, owszem. Z drugiej jednak strony te kilka miesięcy mają w sobie wiele magii i uroku. Odkryj to siedząc z kubkiem ciepłej herbaty przy gorącym płomieniu zapachowych świec, gdy za oknem zimno i szaro. To bardzo przyjemne uczucie. Dlatego warto zadbać o jesienne dodatki do mieszkania i cieszyć się również tą teoretycznie smutną porą roku.

Cieplusia podusia

W jesiennie wieczory, przy ciepłej herbacie i fajnym filmie taka poduszka będzie bardzo fajnym dodatkiem do domu. Nie dość, że rewelacyjnie wygląda i pasuje praktycznie do każdego wnętrza to jeszcze w dodatku można się do niej z przyjemnością przytulić. Ociepli pomieszczenie a dzięki wysokiej jakości bawełnie będzie również przyjemna w dotyku. Będzie to wprost idealny dodatek do mieszkania w tym jesiennym czasie.

Ciepły pled XXL

Idealnie będzie pasował do poduszki. Mega ciepły, mega uroczy i mega klimatyczny! Ociepli nie tylko wnętrze, ale również może faktycznie grzać podczas długich, zimnych wieczorów. Będzie to fantastyczny dodatek, szczególnie, że pled jest ogromny – wystarczy zatem dla więcej niż jednej osoby.

Klimatyczne świece

Nic tak nie doda uroku mieszkaniu jak ciepłe światło świec, które palą się wieczorem. Na dworze zimno i ciemno a w mieszkaniu klimatycznie i przyjemnie – wszystko dzięki pięknemu świecznikowi, który z pewnością będzie świetnym, jesiennym dodatkiem do każdego pomieszczenia.

Uroczy zegar ścienny

Pomarańczowy zegarek na ścianę z wizerunkiem czarnego kota to idealny dodatek podczas jesiennej pory, kiedy wielkimi krokami zbliża się Halloween. Ozdoba ta z pewnością będzie pasowała ze względu na ciepłe barwy oraz ciekawy klimat, jaki reprezentuje – wręcz magiczny i tajemniczy. Warto nabyć taką ozdobę i zawiesić ją na ścianie, szczególnie jesienną porą, gdy pomarańczowy jest niezwykle modny.

Mydełko jesienne

Mydło do łazienki z pięknym listkiem – pachnący skarb jesieni w Twoim domu. Nie tylko wspaniale wygląda i jest rewelacyjną ozdobą, ale również można nim normalnie umyć ręce, dba zatem nie tylko o wystrój, nastrój w łazience oraz higienę użytkowników.

Jesień to bardzo niedoceniana pora roku. Choć wielu patrzy na nią nieprzychylnie, ma ona swój klimat. Jeżeli rozejrzeć się dookoła, można bowiem dostrzec wiele magii i uroku, jaki niesie ze sobą jesienny czas. Warto dać jej szansę i zaprosić ją do swojego domu, poprzez urocze i klimatyczne dodatki handmade w ciepłych barwach oraz kolorach.

MK
Materiał został przygotowany we współpracy z Decobazaar.

Dodaj komentarz