W ostatnią niedzielę, 3 czerwca 8 zawodników MTB Suwałki wystartowało w kolejnych zawodach z cyklu Mazury MTB – Bike Tour Węgorzewo. Start i meta wyścigu zlokalizowane zostały w ośrodku Piękny Brzeg nad jeziorem Święcajty (Węgorzewo). Malowniczo położony ośrodek i pagórkowate tereny z niesamowitymi widokami gwarantowały udany i niespotykany nigdzie indziej wyścig MTB.

Źródło: MTB Suwałki, fot. Leszek Żebrowski

Na dystansie Expert (4 rundy – ok. 60 km): Anna Pietkiewicz zajęła I miejsce w kategorii EK3; Krzysztof Żebrowski zdobył II miejsce w kategorii EM2, zaś Antoni Wincza – V miejsce w kategorii EM5.

Na dystansie Hobby (2 rundy – ok. 30 km): Małgorzata Walendzewicz uplasowała się na II miejscu w kategorii HK4; Sylwester Szymański zajął III miejsce w kategorii HM5; Jakub Budziński zdobył IV miejsce w kategorii HMJ; Mirosława Żebrowska zajęła V miejsce w kategorii HK4, zaś Wojciech Górski – XI miejsce w kategorii HM4.