Finały Mistrzostw Polski z udziałem SUKSS Suwałki. Powołanie do kadry U-16/U-17

8 lipca zakończył się największy turniej mini siatkówki w Europie – Finał Mistrzostw Polski Kinder + Sport. Suwałki reprezentowały aż trzy zespoły SUKSS w kategoriach „czwórek”, „trójek” i „dwójek”. Zespoły „czwórek” i „trójek” zajęły odpowiednio 21 i 20 miejsce. Najlepiej zaprezentowała się drużyna „dwójek” zajmując wysokie 8 miejsce w Polsce.

Składy:

„Dwójki” – Bartosz Harackiewicz, Oskar Żukowski, Michał Wiśniewski, trener Bartosz Jasiński

„Trójki” – Kacper Zackiewicz, Jakub Danielewicz, Mateusz Małyszko, Bartosz Borkowski, trener Bartosz Jasiński

„Czwórki” – Kacper Gibas, Piotr Przeborowski, Gabriel Kumiszcza, Jakub Królczyk, Marcin Misiukiewicz, Michał Misiukiewicz, trener – Kamil Skrzypkowski

15 lipca zakończył się Półfinał Mistrzostw Polski młodzików w siatkówce plażowej. Zawody rozegrane zostały w Iławie. Świetnie zaprezentowała się drużyna SUKSS w składzie Adrian Andruszkiewicz i Kacper Taudul. Suwalczanie (Mistrzowie Województwa Podlaskiego) po świetnej grze zajęli czwarte miejsce i uzyskali awans do Finału Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej młodzików, który odbędzie się w Sulejowie w dniach 22-23 lipca 2018 r.

Na największą uwagę zasługuje informacja o tym, że zawodnik SUKSS Gabriel Kumiszcza został powołany do Kadry Polski U-16/U-17.