Grali z najlepszymi, teraz planują wydać płytę. Wesprzyj Orkiestrę Klezmerską Teatru Sejneńskiego

Mimo że projekt wielopokoleniowego zespołu, jakim jest Orkiestra Klezmerska Teatru Sejneńskiego, liczy sobie już 20 lat, nigdy wcześniej nie udało się im wydać długogrającej płyty. Nadszedł wreszcie dobry czas, aby to uczynić. Bez pomocy z zewnątrz to się nie uda. Za pośrednictwem portalu PolakPotrafi.pl zbierane są pieniądze na projekt okładki i książeczki (fotografie, wykonanie grafik, opracowanie tekstów, skład graficzny) oraz tłoczenie i wydrukowanie płyty.

Drodzy przyjaciele, bardzo Wam dziękujemy za taką reakcję na nasz apel wpółwydania płyty Orkiestry Klezmerskiej Teatru Sejneńskiego. Zostało nam kilka tygodni do końca zbiórki, a już prawie osiągnęliśmy kwotę niezbędną do powstania pięknej, wykonanej z wielką pieczołowitością płyty. Kochani, nie kończymy zbiórki!!! Mamy teraz marzenie, aby zwiększyć nakład płyty,  dlatego też prosimy Was o dalsze wsparcie. Informujcie swoich przyjaciół, polecajcie nas. Im większa nasza społeczność WYDAWCÓW, tym więcej będziemy mieli płyt! DZIĘKUJEMY WAM BARDZO SERDECZNIE.

Planowane wydawnictwo będzie dwupłytowym albumem z autorską muzyką Orkiestry i utworami nagranymi ze znakomitymi artystami: Davidem Krakauerem, Frankiem Londonem, Michaelem Alpertem, Raphaelem Rogińskim i Mikołajem Trzaską. Materiał jest gotowy do tłoczenia.

Wesprzyj projekt przez PolakPotrafi.pl.

1 KOMENTARZ

Leave a Reply