W odbywających się w Grudziądzu  zawodach Pucharu Polski (15-18 listopada) pięściarze suwalskiego OSiR-u, których trenerem jest Paweł Pasiak, zdobyli 3 medale.

Klaudia Daniłowicz (69 kg) oraz Martyna Karpińska (64 kg) wywalczyły srebrne medale. W eliminacjach suwalczanki trafiły na bardziej doświadczone zawodniczki m.in medalistki mistrzostw Polski, a pomimo tego pokonały przed czasem swoje rywalki i w imponującym stylu dotarły do finału.

Z brązowym medalem z Grudziądza wrócił Maciej Suchwałko (91 kg), jeden z wyróżniających się zawodników w swojej kategorii wiekowej w kraju. W eliminacjach suwalczanin pokonał Christiana Kurzaja (Prosna Kalisz) aktualnego Mistrza Polski w Kickboxingu.

Tegoroczny Puchar Polski był bardzo silnie obsadzony i stał na bardzo wysokim poziomie sportowym. W kilkudniowym turnieju wzięło udział 170 zawodników i zawodniczek z  70 klubów.

Podopieczni Pawła Pasiaka zdobyli najwięcej medali spośród drużyn z woj. podlaskiego startujących w turnieju w Grudziądzu.