Zawody Weekend Racing, zaliczane do Mistrzostw Polski PZN i Amatorskich Mistrzostwach Polski Family Cup, które odbyły się w Krynicy Zdrój w dniach 2 i 3 marca, okazały się szczęśliwe dla naszych zawodników.

W slalomie gigancie zawodów Weekend Racing na starcie stawiło się 152 zawodników. W kategorii kobiet Olga Rosińska wywalczyła III miejsce. Zawody odbyły się na doskonale przygotowanej trasie FIS – w znakomitej oprawie sponsorów, takich jak: Mercedes Benz, Red Bull, Rossignol.

Następnego dnia narciarze Suwałki Ski Team przenieśli się na stok Słotwiny Krynica, gdzie rywalizowali w slalomie gigancie w XXIV Mistrzostwach Polski Family Cup. Wśród 132 narciarzy wystartowała Olga Rosińska, która tym razem z najlepszym czasem zawodów wywalczyła kolejny tytuł Mistrza Polski, z kolei Wojciech Rosiński zdobył tytuł Wicemistrza Polski.

Biorąc pod uwagę trudności, jakie napotkali narciarze podczas przygotowań do zawodów, ich wyniki to wielki sukces.