Reklama

Autorzy najlepszych prac dyplomowych nagrodzeni

Data:

- Reklama -

Za nami IV edycja konkursu Prezydenta Miasta Suwałk na najlepszą pracę dyplomową o tematyce związanej z Miastem Suwałki. W czwartek, 25 kwietnia w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej odbyła się  uroczysta gala połączona z wręczeniem nagród.

W tym roku komisja konkursowa wyłoniła trzy laureatki. Nagroda w wysokości 2 tys. zł w kategorii najlepsza praca licencjacka/inżynierska trafiła do Wioletty Szyszkowskiej, autorki pracy ,,Zmienność warunków termicznych w Suwałkach w latach 1951-2015”. Natomiast nagrody w kategorii prac magisterskich w wysokości 3 tys. zł otrzymały: Milena Kotnarowska za pracę ,,Polityka senioralna w mieście Suwałki – mieszkalnictwo oraz wyznaczanie obszarów funkcjonalnych” i Karina Kiersztyn za pracę ,,Centrum Dialogu Ekumenicznego w Suwałkach”.

Do IV edycji konkursu na najlepszą pracę dyplomową o mieście Suwałki wpłynęło 13 prac, w tym: 8 licencjackich, inżynierska oraz 4 magisterskie (2 z tytułem magister inżynier), w kategorii praca doktorancka – prac nie nadesłano.

Wśród poruszanych tematów znalazły się opracowania z dziedziny ekonomii, dotyczące koncepcji funkcjonowania powstającego lotniska, przedsiębiorczości, kultury i dziedzictwa narodowego, spraw społecznych, bezpieczeństwa seniorów w mieście czy wielokulturowości.

Galę zakończył wykład o dawnych Suwałkach, który wygłosił dr Tomasz Naruszewicz.

Fot. UM w Suwałkach

Leave a Reply

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

PWSZ w Suwałkach wśród najlepszych uczelni zawodowych w Polsce. Nagroda to 1 mln zł

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego doceniło 15 najlepszych uczelni...

Zdaj maturę – PWSZ pomoże

Rozpoczyna się kolejna edycja kursów przygotowujących do matury pod...

W PWSZ ostatnie chwile rekrutacji

Druga tura rekrutacji do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w...

W PWSZ będzie VR dla studentów, na razie dyskutują rektorzy z całej Polski (audio)

W Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Suwałkach trwa II...
%d bloggers like this: