W dniach 21 – 22 września na lotnisku w Suwałkach odbędzie się 7 Moto Show Suwałki Reaktywacja – impreza dla prawdziwych fanów motoryzacji. Atrakcji w programie zapowiada się mnóstwo.

Pierwszego dnia imprezy, 21 września na uczestników czekać będą pokazy driftu, ale też drift taxi, podczas którego widzowie będą mogli pojeździć na miejscu pasażera z profesjonalnymi drifterami. Dodatkowo, przewidziana jest strefa 2speed – Tuning Fest * Bitwa klubów * Car Audio.

Kolejnego dnia, w niedzielę 22 września na lotnisku zostanie przeprowadzony FINAŁ FMIC.PL GRAND PRIX POLSKI 1/4 mili, podczas którego widzowie będą mogli podziwiać rywalizacje najszybszych aut oraz motocykli na dystansie 402 metrów. Za organizację GRAND PRIX POLSKI 1/4 MILI odpowiedzialni są profesjonaliści z SCSCLUB, którzy jako jedyni w Polsce wykonują pomiary na światowej jakości sprzęcie pomiarowym RaceAmerica. SCSCLUB jest organizatorem GPP. Niedzielną ciekawostką z pewnością może okazać się pokaz maszyn budowlanych z gwoździem programu, czyli… wbijaniem gwoździa łyżką koparko-ładowarki.

To nadal nie wszystko, ponieważ w programie dwudniowej imprezy w Suwałkach znalazły się jeszcze takie atrakcje, jak: zlot ciężarówek, zlot motocyklowy, złot aut PRL i aut zabytkowych, zlot samochodów tuningowanych, Strefa Kobiet, Strefa Car Audio, strefa e-sportowa, Strefa Super Bohaterów, pokaz oklejania samochodu, a nawet wystawa ekskluzywnych motorówek i jachtów. Kto się odważy, może skoczyć na bungee i supper procy lub wykupić lot helikopterem.

7 Moto Show Suwałki Reaktywacja to także koncerty i zlot food trucków. Będzie można oddać krew i zarejestrować się jako dawca szpiku kostnego. Strefa imprezy będzie czynna w godz. 10.00 – 18.00.

Uwaga, tylko do piątku (06.09.2019) na stronie wydarzenia VII Moto Show Suwałki Reaktywacja trwa konkurs w którym można wygrać podwójne zaproszenie VIP o łącznej wartości 2000 zł! Co należy zrobić? Zaprosić min. 250 osób do udziału w wydarzeniu i udokumentować to screenem w komentarzu na stronie FB. Link do konkursu:
https://www.facebook.com/motoshowsuwalki/photos/gm.793799524355949/3082943075112607/?type=3&theater

Wciąż dostępna jest tańsza pula biletów w przedsprzedaży: http://bit.ly/2P7KEIR

Z kolei w konkursie na naszej stronie Czytelnicy portalu „Niebywałe Suwałki” mogą wygrać 2 pojedyncze wejściówki jednodniowe VII Moto Show Suwałki Reaktywacja. Wystarczy do 11 września do godz. 20.00 wysłać do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl odpowiedź na pytanie: Jak nazywa się konkurencja podczas Bitwy Klubów, podczas której oceniane są modyfikacje samochodu? Zwycięzców wylosujemy. Wejściówki jednodniowe na Moto Show Reaktywacja wygrywają: Andrzej Wierzchowski i Stanisław Brzozowski. 

Zmiana organizacji ruchu

7 Moto Show Suwałki Reaktywacja

Moto Show w sierpniu na suwalskim lotnisku

Leave a Reply