Rusza IV edycja wyjątkowego konkursu. Do rywalizacji na projekt koszulki juwenaliowej zaprasza samorząd studencki PWSZ w Suwałkach. Propozycja skierowana jest zarówno do grafików amatorów, jak i tych, którzy z projektowaniem mieli już styczność.

Do wygrania są m. in.: 700 zł; podwójne zaproszenie na backstage koncertów juwenaliowych oraz dwie koszulki ze zwycięskim projektem.

W poprzednich edycjach koszulki ze zwycięskim projektem cieszyły się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród studentów i pracowników uczelni, ale też mieszkańców całego regionu.

Projekt powinien jednoznacznie kojarzyć się z wydarzeniem, jakim są Suwalskie Juwenalia oraz nawiązywać do trzech wydziałów funkcjonujących na Uczelni (Wydział Ochrony Zdrowia, Wydział Humanistyczno-Ekonomiczny oraz Wydział Politechniczny).

Projekt powinien być wykonany: w programie komputerowym w rozdzielczości co najmniej 300 dpi, w formacie A4 (praca rastrowa) lub w formacie: PDF, EPS, AI (praca wektorowa) – czcionka zamieniona na krzywe. Prace należy wysyłać na adres mailowy: dzial.promocji@pwsz.suwalki.pl do 28 lutego 2020 r.

Szczegółowy regulamin konkursu oraz oświadczenia dostępne są na stronie: www.pwsz.suwalki.pl

Leave a Reply