Narciarze z Suwałki Ski Team z sukcesami podczas zawodów Weekend Racing zaliczanych do Mistrzostw Polski PZN i Amatorskich Mistrzostwach Polski Family Cup, które odbyły się w Krynicy Zdroju w dniach 29 lutego i 1 marca.

W slalomie gigancie podczas zawodów Weekend Racing, które odbyły się na Jaworzynie Krynickiej na starcie stawiło się 152 zawodników. W kategorii kobiet Olga Rosińska wywalczyła III miejsce. Zawody odbyły się na doskonale przygotowanej trasie FIS, w znakomitej oprawie sponsorów takich jak: Ford, Red Bull, Rossignol, Polpharm.

Następnego dnia narciarze Suwałki Ski Team przenieśli się na stok Słotwiny Krynica, gdzie rywalizowali w slalomie gigancie podczas XXV Mistrzostw Polski Family Cup, w których wzięło udział 120 narciarzy. Olga Rosińska wywalczyła kolejny tytuł Mistrzyni Polski, a Wojciech Rosiński zdobył tytuł Wicemistrza Polski.