Wojskowa Komenda Uzupełnień w Suwałkach informuje, ze przyjmuje zgłoszenia od ochotników, którzy chcą swoją przyszłość związać ze służbą wojskową. W Suwałkach jest też wakat informatyka.

Praca w wojsku wiąże się z jasno określoną ścieżkę awansu oraz pewną emeryturą w przyszłości, a także dobrą i stabilną pracą. Co należy zrobić? Złożyć zdalnie, poprzez Elektroniczną Platformę Usług Administracji Publicznej wniosek do Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Suwałkach o powołanie do służby przygotowawczej w korpusie szeregowych. 3-miesięczne szkolenie rozpocznie się we wrześniu 2020 r. Po jego ukończeniu kandydat ma możliwość ubiegania się o zawodową służbę wojskową w 14 pułku przeciwpancernym w Suwałkach i w jednostkach wojskowych na terenie całego kraju. Miesięczne uposażenie żołnierza w stopniu szeregowego kształtuje się na poziomie 4110 zł. Szczegółowe informacje dotyczące służby przygotowawczej oraz zdalnego naboru do służby wojskowej są dostępne na stronie internetowej wkusuwalki.wp.mil.pl oraz pod numerem telefonu tel. 261347357.

Do 17 kwietnia 2020 r. WKU w Suwałkach czeka na zgłoszenia od osób z wykształceniem minimum średnim, informatycznym lub teleinformatycznym. To praca na stanowisku młodszego informatyka. Więcej informacji: https://wkusuwalki.wp.mil.pl/pl/articlesaktualnosci-2020-j/2020-04-08x-wku-poszukuje-informatyka/

Dodaj komentarz