Przedstawiciele Suwalskiego Społecznego Komitetu Poparcia Prezydenta Andrzeja Dudy na drugą kadencję odczytali we wtorek, 16 czerwca na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego w Suwałkach swoją deklarację związaną z głosowaniem na kandydata PiS.

W składzie komitetu znalazło się 210 osób, które – jak podkreślił poseł Jarosław Zieliński z PiS – dają świadectwo swojego poparcia i zachęcają innych do głosowania na Prezydenta RP Andrzeja Dudę. – Osoby te reprezentują różne środowiska, różne zawody, mają różne doświadczenie życiowe – podkreślił podczas konferencji prasowej poseł Zieliński.

Mówi poseł Jarosław Zieliński:

Deklarację poparcia Andrzeja Dudy czyta Zbigniew Mackiewicz:

W swoim programie wyborczym Andrzej Duda wskazuje wartość uruchomionych programów społecznych PLUS, obiecuje pracę na rzecz silnej gospodarki i utrzymania miejsc pracy, a także utworzenie Dodatku Solidarnościowego w czasie epidemii dla osób, które straciły pracę i możliwość jej znalezienia. Innym punktem jest rozwój Funduszu Medycznego poprzez przekazanie dodatkowych 3 mld zł na leczenie onkologiczne i leczenie chorób rzadkich. Andrzej Duda mówi także o wsparciu polskiej produkcji i lokalnej gospodarki, a także o rozwoju wsi i przeciwdziałania niedoborowi wody (pomoc suszowa). Kandydat wspomina w swojej ulotce, którą dziś na ulicach Suwałk rozdawali członkowie Społecznego Komitetu Poparcia, również o walce o dobry wizerunek Polski i budowaniu świadomości historycznej prawdy.

Fot. Niebywałe Suwałki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj