Firma Hoper, specjalizująca się w krajowych przejazdach adres-adres, zdecydowała się w tym roku poszerzyć swoją ofertę o kolejne trasy. Dzięki tym zmianom mieszkańcy Suwałk mogą cieszyć się wygodnym dojazdem Hoperem, już nie tylko nad morze, ale także do wielu atrakcyjnych turystycznie miejscowości, np. Torunia, Ciechocinka czy Wrocławia.

Informacja prasowa.

Komfortowe przejazdy adres-adres dla mieszkańców Suwałk

Do tej pory przez Suwałki przebiegała jedna trasa krajowa Hopera: Suwałki – Trójmiasto. Umożliwia ona komfortowy przejazd do wielu miejscowości w województwie zachodniopomorskim i pomorskim. Dzięki niej mieszkańcy Suwałk bezpośrednio spod drzwi swojego domu dojechać mogą m.in. do Olsztyna, Ostródy, Elbląga, Gdańska, Gdyni, Sopotu, Pucka czy Władysławowa.

Nowa trasa Hopera – z Suwałk do Wrocławia połączyła Suwałki z wieloma, nawet bardzo małymi miejscowościami w środkowej i południowej Polsce. Mieszkańcy Suwałk mogą dojechać pod wybrany przez siebie adres m.in. w Toruniu, Ciechocinku, Włocławku, Łodzi, Sieradzu, Kępnie, Oleśnicy czy Wrocławiu.

Komfortowa i bezpieczna podróż dla całej rodziny

Firma Hoper, w przeciwieństwie do przewoźników autobusowych czy kolejowych, nie posiada stałych przystanków. Określone są jedynie obszary i pory kursowania, natomiast miejsca rozpoczęcia oraz zakończenia podróży są wybierane przez pasażera, w momencie zakupu biletu. Przystankiem może być dowolna lokalizacja np. adres domu, hotelu, pensjonatu, sanatorium, urzędu czy lotniska.

Ze względu na charakter usługi Hoper umożliwia komfortowy przejazd zróżnicowanej grupie podróżujących. – W gronie pasażerów nie brakuje studentów, osób w średnim wieku czy rodzin z małymi dziećmi – mówi Hubert Czapla, dyrektor marketingu firmy Hoper. – Dla tych ostatnich udostępniamy foteliki dla dzieci o wadze 9-36 kg oraz podstawki przewozowe dla starszych dzieci. Samochód jest również przystosowany do montażu fotelików dla małych dzieci (poniżej 9 kg).

Dzięki przejazdowi adres-adres podróżujący unikają dużych skupisk ludzi na dworcach czy przystankach, nie muszą również korzystać z komunikacji miejskiej. W ostatnich miesiącach firma wprowadziła szereg obostrzeń mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa pasażerom w podróży. Pojazdy są regularnie dezynfekowane oraz poddawane ozonowaniu. Pasażerom udostępniany jest płyn do dezynfekcji rąk, obowiązuje także nakaz podróży w maseczkach. Każdy z pasażerów zostaje poddany pomiarowi temperatury. Osoby z infekcją lub gorączką nie mogą korzystać z przejazdu.

Dodatkowo, firma wprowadziła unikalne rozwiązanie, Tarczę Hopera. Ma ono dać gwarancję bezpieczeństwa sanitarnego podróżnym, którzy zaufali firmie.

Wygodna rezerwacja biletów

Rezerwacji biletów można dokonać w łatwy i szybki sposób przez stronę internetową www.hoper.pl. Przejazd Hoperem można zamówić także telefonicznie, dzwoniąc pod numer 222 692 082 oraz w kilkuset punktach stacjonarnych na terenie całej Polski. We wszystkich opcjach rezerwacji biletu są możliwe bezpieczne transakcje bezgotówkowe, do których wyboru zachęca firma.

Leave a Reply