Znów kibicom biało-niebieskich przyjdzie poczekać na okazję, by zobaczyć siatkarzy w akcji. Według terminarzu podopieczni Andrzeja Kowala mieli dziś zmierzyć się z drużyną Aluronu podczas wyjazdowego meczu w Zawierciu. Niestety, około godziny 15:30 z klubu dotarła wiadomość, że kolejny raz u zawodników stwierdzone zostało zakażenie koronawirusem.

Przypomnijmy, że to ponowne wyłącznie drużyny z rozgrywek z powodu choroby. Pod koniec września pozytywny wynik miało pięciu członków zespołu. Takie wiadomości dotarły 23 września. Na możliwość wznowienia rozgrywek i powrót do zdrowia przyszło biało-niebieskim nieco poczekać. Trzeba było przełożyć także mecz z Aluronem CMC Zawiercie zaplanowany pierwotnie na 4 października.

Można by stwierdzić, że swego rodzaju klątwa ciąży nad tym spotkaniem, bo i teraz przełożony mecz z piątej kolejki się nie odbędzie. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Suwałkach nałożyła na poszczególnych członków zespołu tygodniową kwarantannę, zatem pod znakiem zapytania stoi też kolejne spotkanie – zaplanowany na 1 grudnia mecz z Indykpolem.

 

Leave a Reply