Reklama

Łukasz Korol z Code&Pepper o Diamencie Forbesa (audio)

Data:

- Reklama -

W pierwszej dziesiątce zestawienia Diamenty Forbesa 2021 znalazła się spółka Code&Pepper z siedzibą w Parku Naukowo-Technologicznym w Suwałkach. Założyciela firmy, Łukasza Korola postanowiliśmy zapytać o to, w jaki sposób ten tytuł wpłynie na dalszy rozwój przedsiębiorstwa.

W zestawieniu Diamenty Forbesa znalazły się firmy, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swą wartość. W przypadku Code&Pepper chodzi o zysk netto na poziomie 1,26 mln zł w 2019 r. i sprzedaż w kwocie 9 mln zł.

– To obiektywne potwierdzenie naszych osiągnięć. Większe niż nam się wydawało – komentuje Łukasz Korol, dodając, że sam tytuł prawdopodobnie nie wpłynie na rozwój lub pozycję firmy, będzie jednak dowodem na to, że przemyślana strategia współpracy z zachodnimi firmami umożliwia rozwój i sukces nawet przedsiębiorstwom z małych miejscowości.

Z Code&Pepper współpracuje obecnie 65 osób – a w samych Suwałkach – 10. Pozostali to programiści z różnych części Polski. Spółka koncentruje się na rozwiązaniach z branży fintechowej, a w gronie jej klientów znajdują się pośrednio m. in. duże i znane instytucje, jak choćby JP Morgan, będący udziałowcem w jednej z firm, dla której Code&Pepper pracuje.

O tytule Diament Forbesa, zmianie strategii rozwoju firmy i działalności z branży FinTech mówi Łukasz Korol, założyciel Code&Pepper:

Więcej na stronie Code&Pepper.

Firma z Suwałk Diamentem Forbesa 2021

Leave a Reply

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Podlaskie Diamenty Forbesa. Code&Pepper ponownie z najwyższym wynikiem

Na liście Diamentów Forbesa w edycji 2022 znalazło się...

Ponad 170 kandydatów do Podlaskiej Marki. Sporo zgłoszeń z Suwałk

W gronie kandydatów ubiegających się o prestiżowy tytuł Podlaskiej...

Firma z Suwałk Diamentem Forbesa 2021

Z zyskiem 1,26 mln złotych netto firma Code&Pepper znalazła...

Praca dla programistów? Tak, ale nie wszędzie

Trudno byłoby wskazać choć jedną taką branżę, w której...
%d bloggers like this: