Nowa nazwa uczelni i nowe logo. Wyjątkowy konkurs skierowany do grafików i agencji reklamowych. W związku ze przygotowaniami do zmiany nazwy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. prof. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach (na Państwową Uczelnię Zawodową im. prof. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach) zmieni się również system identyfikacji wizualnej.

Do udziału w konkursie na projekt graficzny loga zapraszamy: twórców, grafików, projektantów, artystów plastyków, studentów i absolwentów wyższych uczelni artystycznych oraz wszystkich, którzy posiadają doświadczenie w opracowywaniu loga; ale też agencje reklamowe, firmy projektowe i poligraficzne.

Do wygrania – 3 tys. złotych + pierwszeństwo w opracowaniu Księgi Systemu Identyfikacji Wizualnej Uczelni (wraz z dodatkowym wynagrodzeniem).

Komisja Konkursowa oceniać będzie przede wszystkim: walory artystyczne (pomysł, komunikatywność, czytelność, estetyka, oryginalność); walory graficzne (profesjonalizm pracy zgodny z zasadami sztuki); walory użytkowe (zastosowanie w sytuacjach ekspozycyjnych, zgodnym z wizerunkiem Uczelni).

Pełny regulamin i oświadczenie o udziale w konkursie dostępne na stronie: pwsz.suwalki.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj