Lato w WOSiR „Szelment” (audio). Rejsy katamaranem

0
1390
Daniel Racis, WOSiR Szelment, narty wodne, katamaran, jezioro Szelment, dmuchańce, deski sup
Na zdj. Daniel Racis, prezes WOSiR "Szelment"

W tym sezonie w „Szelmencie” można skorzystać z wielu atrakcji – z wyciągu nart wodnych, rowerów wodnych, desek sup, dmuchańców i – już wkrótce – rejsów dwunastoosobowym katamaranem z silnikiem elektrycznym. Statek będzie można również wypożyczyć indywidualnie.

Katamaran kilka dni temu został zwodowany. Armator – WOSiR „Szelment” załatwia w tej chwili potrzebne formalności. Wkrótce nowa wodna atrakcja będzie dostępna dla osób odwiedzających ośrodek nad jeziorem Szelment Wielki w formie 2-godzinnych rejsów po akwenie ze sternikiem (dorośli – 25 zł; dzieci i młodzież – 15 zł) lub rejsów czarterowych (1 godz. – 150 zł; do 3 godz. – 400 zł).

Sezon letni w ośrodku rozpoczął się pod hasłem #AktywniWNaturze. Nie tylko hasłowo, bo i praktycznie – w wypożyczalni WOSiR są nowe sprzęty, z których mogą korzystać goście ośrodka. – Mamy również cały program związany z tym hasłem i co kilka tygodni będziemy uruchamiać kolejne atrakcje – zapowiada Daniel Racis, prezes WOSiR „Szelment”.

W ośrodku rozpoczęły się dziś prace remontowe – rewitalizacja budynków, a w planach są kolejne inwestycje związane ze podwojeniem liczby miejsc noclegowych. WOSiR przygotowuje się do budowy domków modułowych typu bungalow – pierwsze staną na stokach Góry Jesionowej już w tym roku. W kolejnych latach uruchomiony zostanie parking dla kamperów. A za rok goście ośrodka będą mogli relaksować się na nowej plaży.

O planach i wydarzeniach opowiada prezes WOSiR „Szelment”, Daniel Racis:

Fot. Niebywałe Suwałki

Dzięki uprzejmości WOSiR „Szelment” nasi czytelnicy mogą wygrać rejs katamaranem dla 2 osób (w terminie od 1 sierpnia). Wystarczy do 29 lipca do godz. 20.00 wysłać do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl propozycję hasła promocyjnego WOSiR „Szelment”, powiązanego z #AktywniWNaturze. Najlepsza naszym zdaniem propozycja zostanie nagrodzona. Rejs wygrywa Emilia Wojsław (Strefa aktywnego relaksu w urokliwym zakątku Suwalszczyzny. Sporty wodne na wyciągnięcie ręki. Całoroczny kompleks wypoczynkowy dla całej rodziny.

Po jeziorze Szelment będzie pływał katamaran

Leave a Reply