Aura nie dopisała, ale kto ma psa, ten wie, że nie ma złej pogody na spacer – i na miłe spotkanie, na udział w konkursie, zaprezentowanie się na wystawie. W sobotnie (28 sierpnia) południe rozpoczęła się czwarta edycja imprezy mającej na celu propagowanie adopcji, zasad właściwej opieki nad zwierzęciem. IV Wystawa Psów Nierasowych to okazja do pokazania swojego pupila, pochwalenia się nim, opowiedzenia o wyjątkowości czworonożnego podopiecznego.

Pieski rywalizowały w rozmaitych konkurencjach – liczyły się wdzięk, posłuszeństwo, umiejętność wykonywania sztuczek, ale i niezaprzeczalne walory zewnętrzne – wszak wiadomo, że wielorasowe pieski są bardzo urokliwe!

Imprezę rozpoczęła Anna Walijewska-Maksymowicz, która wraz z tatą – Kazimierzem od lat działa na rzecz zwierząt, między innymi w suwalskiej Fundacji „Zwierzęta niczyje”:

28 VIII 2021; Suwałki – Park Konstytucji 3 maja ; IV Wystawa Psów Nierasowych; Anna Walijewska-Maksymowicz.
© 2021 Wojciech Otłowski

Organizatorzy przygotowali rozmaite atrakcje: foto-budkę, koncert, były też stoiska sponsorów. Najważniejsze jednak były czworonogi, które skupiały na sobie uwagę wszystkich – urocze i niezwykle sympatyczne!

Foto (pokaz slajdów): Wojciech Otłowski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj