W Nadleśnictwie Suwałki (Leśnictwo Płociczno) pracownicy firmy CAL prawdziwe drzwi wraz z Zarządem i przyjaciółmi firmy posadzą „drzewo numer 50 000”. Patronat nad wydarzeniem objął Czesław Renkiewicz, Prezydent Suwałk.

W poniedziałek (27 września) o godz. 9:00 rozpocznie się już czwarta edycja akcji sadzenia lasu, którą od pięciu lat organizuje lokalny producent prawdziwych drzwi – firma CAL. W akcji weźmie udział ok. 100 osób. Pracownicy firmy i sympatycy na powierzchni ponad 2 hektarów będą sadzić brzozy oraz świerki.

– Sadząc las, możemy zadbać o przyszłość kolejnych pokoleń i wziąć odpowiedzialność za środowisko – mówi Sylwia Ciszewska, Dyrektor Zarządzająca CAL prawdziwe drzwi. I dodaje: może to zrobić każdy z nas wybierając produkty ekologiczne, wytwarzane przez firmy przyjazne Matce Naturze.

Symboliczne, pięćdziesięciotysięczne drzewo posadzi Prezydent Czesław Renkiewicz. Kolejną sadzonkę usadowi Zdzisław Przełomiec, Przewodniczący Rady Miejskiej w Suwałkach.

Wydarzenie rozpocznie się od profesjonalnego instruktażu przeprowadzonego przez pracowników Nadleśnictwa, którzy podjęli się opieki nad wydarzeniem.

CAL tworzy doświadczony zespół specjalistów i pasjonatów, którzy znają się na drewnie. Istnieje na polskim rynku jako firma rodzinna, spółka jawna z polskim kapitałem od 1985 roku. Niedawno obchodziła 35-lecie. Ma w swojej ofercie zarówno rozwiązania standardowe, jak i modele realizowane w oparciu o indywidualne projekty. Produkuje drzwi drewniane i alu-drewniane (drewniano-aluminiowe). Klasyczne i nowoczesne. W działaniach krzewi rodzinność, ducha równych praw, wolność i odpowiedzialność.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj