Reklama

Trwa konkurs ekologiczny

Data:

- Reklama -

Lubisz spędzać czas na łonie natury? Spacer w lesie, wypoczynek nad jeziorem, a może bieganie nad Zalewem Arkadia? Jeśli spędzanie czasu w plenerze to Twój sposób na relaks – weź udział w konkursie.

Konkurs organizowany jest przez Fundację Teraz Wschód w ramach Festiwalu Ekologicznego EKO WIZJA. Zadaniem uczestnika konkursu jest pokazanie, jakie działania proekologiczne podejmuje we własnym otoczeniu. W konkursie można wziąć udział indywidualnie lub w grupie. Do akcji włączyć się mogą również szkoły i przedszkola.

Aby wziąć udział w konkursie, należy przygotować pracę konkursową na jeden z dwóch tematów:

Temat 1: Przedstaw problem ekologiczny w Twoim otoczeniu.

Temat 2: Pokaż, jak dbasz o środowisko.

Uczestnik sam może wybrać, jaką formę będzie miało jego zgłoszenie. Do wyboru jest film, zdjęcie lub praca plastyczna wykonana dowolną techniką. Osoby zainteresowane udziałem w akcji nie muszą posiadać profesjonalnego sprzętu, ponieważ do wykonania zadania wystarczy telefon komórkowy. Jak podkreślają organizatorzy – najważniejsza jest kreatywność.

Do udziału w zabawie mają zachęcić także atrakcyjne nagrody przygotowane przez organizatorów konkursu – o nich już wkrótce na profilu facebook’owym Fundacji Teraz Wschód. Ale to nie koniec niespodzianek, bowiem prace konkursowe zostaną zaprezentowane podczas specjalnego pokazu filmowego w kinie Cinema Lumiere w Suwałkach. Materiał zostanie także wysłany do szkół jako film edukacyjny skierowany do dzieci i młodzieży.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres teraz.wschod@gmail.com. W tytule wiadomości należy wpisać hasło „Konkurs ekologiczny”, a w treści: imię i nazwisko oraz numer telefonu. Można również wysłać link do swojego profilu na facebook’u.

Zgłoszenia można przesyłać do dnia 15.10.2021 r.

Więcej informacji o konkursie oraz regulamin dostępne są na: https://www.facebook.com/fundacja.teraz.wschod

Organizatorem konkursu jest Fundacja Teraz Wschód – inicjatywa stworzona przez suwalczan dla suwalczan. Misją Fundacji jest wyrównanie szans dla dzieci i młodzieży na rozwój sportowy, intelektualny i kulturowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Fundacja Teraz wschód zaprasza na Piknik Patriotyczny

Już 5 maja Fundacja Teraz Wschód zaprasza na wydarzenie...

Mural EkoWizji na bulwarach

Kolejny mural, który ożywi suwalskie bulwary, odsłonięty. Pomysł ten...

Sportowa przygoda czeka!

Swim Run Fun to wydarzenie stworzone dla prawdziwych pasjonatów...

Pod naszym patronatem: Wspólnie zadbajmy o naszą planetę. W niedzielę Festiwal Ekologiczny EKO WIZJA 3

Już w najbliższą niedzielę, 18 czerwca, odbędzie się największa...