Reklama

Trwa konkurs ekologiczny

Data:

- Reklama -

Lubisz spędzać czas na łonie natury? Spacer w lesie, wypoczynek nad jeziorem, a może bieganie nad Zalewem Arkadia? Jeśli spędzanie czasu w plenerze to Twój sposób na relaks – weź udział w konkursie.

Konkurs organizowany jest przez Fundację Teraz Wschód w ramach Festiwalu Ekologicznego EKO WIZJA. Zadaniem uczestnika konkursu jest pokazanie, jakie działania proekologiczne podejmuje we własnym otoczeniu. W konkursie można wziąć udział indywidualnie lub w grupie. Do akcji włączyć się mogą również szkoły i przedszkola.

Aby wziąć udział w konkursie, należy przygotować pracę konkursową na jeden z dwóch tematów:

Temat 1: Przedstaw problem ekologiczny w Twoim otoczeniu.

Temat 2: Pokaż, jak dbasz o środowisko.

Uczestnik sam może wybrać, jaką formę będzie miało jego zgłoszenie. Do wyboru jest film, zdjęcie lub praca plastyczna wykonana dowolną techniką. Osoby zainteresowane udziałem w akcji nie muszą posiadać profesjonalnego sprzętu, ponieważ do wykonania zadania wystarczy telefon komórkowy. Jak podkreślają organizatorzy – najważniejsza jest kreatywność.

Do udziału w zabawie mają zachęcić także atrakcyjne nagrody przygotowane przez organizatorów konkursu – o nich już wkrótce na profilu facebook’owym Fundacji Teraz Wschód. Ale to nie koniec niespodzianek, bowiem prace konkursowe zostaną zaprezentowane podczas specjalnego pokazu filmowego w kinie Cinema Lumiere w Suwałkach. Materiał zostanie także wysłany do szkół jako film edukacyjny skierowany do dzieci i młodzieży.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres teraz.wschod@gmail.com. W tytule wiadomości należy wpisać hasło „Konkurs ekologiczny”, a w treści: imię i nazwisko oraz numer telefonu. Można również wysłać link do swojego profilu na facebook’u.

Zgłoszenia można przesyłać do dnia 15.10.2021 r.

Więcej informacji o konkursie oraz regulamin dostępne są na: https://www.facebook.com/fundacja.teraz.wschod

Organizatorem konkursu jest Fundacja Teraz Wschód – inicjatywa stworzona przez suwalczan dla suwalczan. Misją Fundacji jest wyrównanie szans dla dzieci i młodzieży na rozwój sportowy, intelektualny i kulturowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Suwalczanie popłynęli podczas II Mistrzostw Mazur w Pływaniu Zimowym

Zima w pełni. Mróz, śnieg, lód, a co robią...

Turniej MMA i BJJ NO GI za nami. W Suwałkach gościła Joanna Jędrzejczyk

Dwudniowe wydarzenie - GonG. I Turniej MMA im. Joanny...

Festiwal Ekologiczny EKO WIZJA 2 w Suwałkach – moc atrakcji i ważne przesłanie

Ekologia winna stać się pasją i wartością dla każdego....

Świętowali Dzień Ziemi na suwalskich bulwarach (foto)

To był aktywny czwartek. 22 kwietnia, przy budynku Starej...