Pierwszy październikowy weekend upływa w Hali Suwałki Arena pod znakiem siatkówki. Choć suwalska drużyna gra na wyjeździe, to sportowych emocji nie brakowało, a to za sprawą rozgrywanego po raz pierwszy Ogólnopolskiego Turnieju Młodzików o Puchar Prezesa MKS Ślepsk Malow Suwałki. Na trzech boiskach przez dwa dni rywalizowali ze sobą młodzi sportowcy z siedmiu drużyn.

O zwycięstwo walczyli zawodnicy SUKSS Suwałki (dwie drużyny), AZS UWM SMS Olsztyn, BAS Białystok, połączona drużyna siatkarzy z Ostródy i Elbląga, ISKRA Warszawa oraz TYTANI Białystok.

W niedzielę nastąpiło uroczyste zakończenie imprezy. Podana została końcowa klasyfikacja, wyróżnienia otrzymali najlepsi zawodnicy.

Były to z pewnością szczególne radosne chwile dla drużyny AZS UWM SMS Olsztyn – uplasowała się na pierwszym miejscu, a jej kapitan, Jakub Sienkiewicz, otrzymał tytuł MVP, doceniony został także szkoleniowiec młodych olsztynian, Sergiusz Salski.

Za przybycie i sportową postawę dziękował uczestnikom turnieju dyrektor OSiR Suwałki, Grzegorz Krysa:

03 X 2021; Suwałki Arena; Ogólnopolski Turniej Młodzików o Puchar Prezesa MKS Ślepsk Malow Suwałki; Grzegorz Krysa
© 2021 Wojciech Otłowski

Podziękowania i życzenia przekazał młodym sportowcom Wojciech Winnik, prezes Ślepska Malow Suwałki:

03 X 2021; Suwałki Arena; Ogólnopolski Turniej Młodzików o Puchar Prezesa MKS Ślepsk Malow Suwałki; Wojciech Winnik