W miniony weekend zawodnicy Alpha Fight Club Suwałki zdobyli dwa Puchary Polski w Kickboxingu w formule K1, podczas zawodów, które odbyły się w Warszawie.

Patryk Szyszko – trener i założyciel Alpha Fight Club Suwałki walczył w kategorii wagowej 86 kg. W półfinale pokonał pewnie na punkty zawodnika z Bydgoszczy. W finale Patryk trafił na utytułowanego zawodnika m .in. Mistrza Polski Oriental Rules – Muay Thai z Siedlec, pokonując go i zdobywając Puchar Polski K1.

Z kolei Szymon Jakubowski, po dwóch bardzo mocnych i wyrównanych pojedynkach, również zdobył Puchar Polski w kategorii wagowej 71 kg Junior. Warto podkreślić, że Szymon trenuje  w Alpha Fight Club dopiero od roku, a na swoim koncie ma już m. in. Puchar Polski K1, mistrzostwo Warmii i Mazur czy wicemistrzostwo Polski Full Contact. Został teraz nagrodzony przez Prezydenta Miasta Suwałk, Czesława Renkiewicza za wybitne osiągnięcia w sporcie jako uczeń szkoły podstawowej.