Komedia w reżyserii Woody’ego Allena do Cinema Lumiere w Suwałkach trafi 25 grudnia. Będzie i Festiwal Filmowy w San Sebastian, przystojny kandydat na kochanka, zazdrosny mąż i cała masa sercowych kłopotów.

Woody Allen niejednokrotnie udowadniał, że życie jest jak film – w „Hiszpańskim romansie” życie jest jak komedia, dramat i… zagadka w jednym. Mort i Sue to amerykańskie małżeństwo, które przybywa na festiwal filmowy w San Sebastian w Hiszpanii. On jest byłym wykładowcą filmoznawstwa, a ona specjalistką od reklamy, pracującą dla młodego i obiecującego reżysera Philippe. Mort szybko zauważa, że Sue jest zafascynowana swoim podopiecznym oraz że to zainteresowanie wykracza poza czysto zawodowe ramy. W ich małżeńskiej relacji pojawia się kryzys. Pewnego dnia Mort trafia na wizytę do pięknej lekarki, która podziela jego zainteresowania i spojrzenie na świat. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej. Czy za sprawą nowej znajomości Mort odnajdzie nadzieję i optymistycznie spojrzy w przyszłość? W życiu, jak w kinie – wszystko jest możliwe!

W naszym konkursie 2 osoby mogą wygrać pojedyncze bilety na dowolny pokaz filmu „Hiszpański romans” w Cinema Lumiere w Suwałkach. Wystarczy do 19 grudnia do godz. 20.00 wysłać do nas mailem: redakcja@niebywalesuwalki.pl swoje imię i nazwisko oraz autorską, krótką charakterystykę filmów Woody’ego Allena. Zwycięzców wylosujemy. Konkurs rozstrzygnięty. Zwycięzcy otrzymali maila z instrukcją odbioru nagrody.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj