Reklama

Magda Sowul powraca z nowym singlem. Niebawem płyta

Data:

- Reklama -

Magdalena Sowul, znana suwalczanom z zespołu „UGLA”, powraca z tym razem z innym projektem – „Panilas” i nowym singlem „Chcę całego”, będącym pierwszą odsłoną debiutanckiej płyty – „Gynoelectro”, która zostanie wydana przez Mystic Production.

Tak mocnego debiutu na Polskiej scenie dawno nie mieliśmy. Nie mieliśmy też żadnych wątpliwości, że to, co proponuje Panilas, i w treści, i w formie, jest równocześnie ważne, mocne i arcydobre. Lepszego czasu na taką premierę też nie będzie. Ani płyty, której bardziej byśmy dziś potrzebowali.

„Głęboka podróż w gęstwinę kobiecego doświadczenia, odbywana w misternie utkanym, elektronicznym wehikule – mówi Panilas. Bit miesza się z goryczą, jak tusz do rzęs ze łzami w dyskotekowej łazience o piątej rano. Trochę do tańca, trochę do płaczu”.

Jej solowa, debiutancka płyta zatytułowana „Gynoelectro” jest w fazie postprodukcji, a jej pojawienie się zwiastuje singiel „Chcę całego”. Płytę współprodukowała z Markiem Pędziwiatrem (EABS, Błoto, Paulina Przybysz).

Premierze singla „Chcę całego” towarzyszy klip autorstwa Michała Jankowskiego:

Wyjątkową sesję zdjęciową, ilustrującą debiut Panilas, stworzył Adrian Mechocki (@Gratyfixation), w wyjątkowej technice malowania światłem z różnych urządzeń przy długich czasach naświetlania. Żaden element nie jest tworzony przy pomocy komputera, ale w całkowicie analogowym działaniu fotografa.

Więcej o działalności artystycznej Magdaleny Sowul.

UGLA na płycie – niebawem premiera debiutanckiego krążka

UGLA oczarowała publiczność – koncert w SOK-u

Leave a Reply

Udostępnij:

Reklama

Najczęściej czytane

Przeczytaj więcej
Powiązane

Ugla gra wszędzie. Zagra i w SOK-u

Takiej muzyki dotąd w Polsce nie było. Łączą magię...

Zespół „Ugla” może zagrać na Open’erze. Skoro Monika Brodka dała im szansę, ty też możesz – zagłosuj!

Trójka finalistów konkursu Firestone Headliners of Tomorrow to właśnie...

Suwalczanie wśród laureatów 47. Festiwalu Fama (wideo)

Tegoroczny Festiwal Fama okazał się szczęśliwy dla suwalczan. Swiernalis...
%d bloggers like this: